Forum: Szkolenia dla handlowców - co polecacie? - usługi dla biznesu 62

dariuszkowalczyk11 25.02.2018 *.89-64-23-127.dynamic.chello.pl

22

Myślałem, że szkolenie bhp jest uniwersalne. Czy dobiera się usługi do konkretnej pracy?

Aleksandra Jadczyk 06.04.2018 *.193.106.131.85

2
Korzystałam z oferty deltatraining.pl/ a dokładnie szkolenia sprzedażowe CROSS-SELLING I UP-SELLING oraz SKUTECZNE TECHNIKI SPRZEDAŻY i mogę śmiało polecić. Szkolenia trwają dwa dni, program jest precyzyjnie dostosowywany do potrzeb organizacji. Kładą nacisk na praktykę i doświadczenie. Pracują zgodnie z metodą nauki osób dorosłych opracowaną przez Davida Kolba (tzw. Cykl Kolba), której głównym założeniem jest uczenie się przez doświadczenie. Ćwiczenia zespołowe i indywidualne. Studia przypadków. Sesje grupowych oraz indywidualnych informacji zwrotnych. Dyskusje, fragmenty filmów oraz gry. Bardzo ciekawe szkolenia, z których wynosi się praktyczną wiedzę.

anna.lis 06.02.2019 *.public-gprs215622.centertel.pl

2
Myślę, że nie ma tu uniwersalnego rozwiązania. Szkolenie dla handlowców powinno być dostosowane pod produkt, jak i również pod politykę firmy. Co więcej myślę, że warto tu unikać abstrakcyjnych rad, przeczytanych w kiepskim poradniku, najlepiej bazować na doświadczeniu. Szkolenia to szczególny element w pracy handlowca, dobrze jest przyłożyć się do organizacji takiego wydarzenia. Nasza firma organizowała ostatnio szkolenie dla "terenowców" we Wrocławiu. Jeśli ktoś dodatkowo planuje przeprowadzić kluczowe negocjacje to polecam takie miejsca jak np sala platinum w starej garbarni się do tego świetnie nadaje.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.