Forum o artykule: Jak uniknąć opłat półkowych 1462

SCOW 20.11.2012 *.ejt106.internetdsl.tpnet.pl

1
Dla zainteresowanych tematem półkowego www.scow-polkowe.pl Jako jedna z niewielu firm na Polskim rynku posiadamy doświadczenie w odzyskiwaniu tego rodzaju opłat.

AgnieszkaPaciorek 07.10.2014 *.89-69-93-113.dynamic.chello.pl

1

Naprawdę żałuję, że nie dowiedziałam się niczego o opłatach półkowych, zanim zostałam oszukana. Teraz sama muszę znaleźć rozwiązanie. Dużo przydatnych informacji jest na stronie http://wertus-windykacja.pl/oferta/32/opłaty_półkowe. Oni mi bardzo pomogli.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.