Forum o artykule: Własny bank nie dla każdego 105

dgn 12.11.2013 *.host-94-231-61-111.ip.jarsat.pl

1
Witam, Jeżeli szukacie współpracy z rzetelnym partnerem/bankiem to omijajcie Credit Agricole. Nic nie dają, wiele wymagają, dużo obiecują. Oferta różni się od oddziałowej, nie ma w ofercie konsolidacji i innych produktów, które posiada ich oddział własny. Oferta gotówkowa max. do 50000zł. Dodatkowo ostatnio słyszałem, że wybranym Partnerom blokują dostępy do systemów i wypowiadają umowy bez podania przyczyny. Szczególnie jeżeli w pobliżu są ich oddziały.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.