Forum o artykule: Franczyza w Polsce. Rozwój rok po roku 1475

Syriusz 21.11.2014 *.host94231140.microchip.net.pl

3

Najciekawszą franczyzną w ostatnim czasie wydaje się być małpka express. Dosyć ciekawa ta oferta. Co uważacie?

Karol Wojteczek 25.11.2014 *.89-74-58-206.dynamic.chello.pl

1

Ostatni rok to generalnie wzrost znaczenia franczyzy w branży finansowej, np. agencji doradztwa (Idea Expert) itd. Raz, że oferują dobre warunki współpracy, a dwa, że dzięki zmultiiplikowanej ofercie mogą docierać tam, gdzie pojedynczym bankom mogłoby się niekoniecznie opłacać.

opiekunnestbank 15.11.2017 *.aepk202.neoplus.adsl.tpnet.pl

50

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Radosław777 18.11.2017 *.aeoe140.neoplus.adsl.tpnet.pl

24

A jaki jest szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku?

Radosław777 05.12.2017 *.27.pool4.dx4.pl

24

Czy Nest Bank zapewnia ze swojej strony sprzęt komputerowy?

opiekunnestbank 12.12.2017 *.aetm16.neoplus.adsl.tpnet.pl

50

Szanowny Panie, Nest Bank wymaga, aby doradcy w placówkach pracowali na laptopach. Nie narzucamy natomiast Partnerowi specyfikacji technicznej sprzętu. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.