Forum: Jaki sklep meblowy? - dom i ogród 50

Martynaszum 29.07.2016 *.91-145-159-244.internetia.net.pl

12

Najlepiej poszukaj przez internet. W sklepach internetowych jest większy wybór i ceny często wypadają korzystniej.

Asiula 05.08.2016 *.apn-77-114-112-215.dynamic.gprs.plus.pl

136

Ja osobiście uwielbiam sklep Vox. Mają bardzo ładne, designerskie meble.

Judyta Czepiel 28.10.2016 *.user-94-254-147-32.play-internet.pl

2

Nie tak dawno wymienialiśmy z mężem całą meblościankę w salonie i nowe meble udało się znaleźć w internecie na stronie mebel-partner.pl. Nie mam uwag. Sprawna realizacja zamówienia, transport zabezpieczony na tyle, że nic się meblom po drodze nie stało. Same mebelki są dość designerskie, oryginalne, na pewno wprowadziły dużo ożywienia w nasze domowe wnętrza.

pawel156 25.11.2016 *.ip-91.189.216.27.skyware.pl

55

szukaj przez internet. ja tak szukałem i znalazłem u mnie w mieście salon z meblami, które mnie interesowały. a nawet bym tam nie zajrzał ot tak bo myslałem że kiepska oferta i wogóle. a ty dowiezli na miejsce i postawii gdzie chciałem.

zawsze najpierw sprawdzam tez ceny w internecie, bo nierzadko można trafić na jakies rabaty, ktorych stacjonarnie nie dostaniesz.

Gabrysia Nowak 02.01.2017 *.user-94-254-145-237.play-internet.pl

3

Piękne mebelki sprzedaje Mebel Partner (strona sklepu online -mebel-partner.pl). Kupiłam tutaj biurko córce do jej pokoju i teraz kusi mnie, żeby zamówić stąd stół do jadalni. Mają bardzo ładny biały, rozkładany model za niewygórowane pieniądze. W kwestii obsługi – daję zielone światło. Są szybcy, dotrzymują terminów, dysponują meblami na miejscu, więc cały proces sprzedaży jest sprawnie realizowany.

hungry_heart 04.01.2017 *.apn-77-113-31-112.dynamic.gprs.plus.pl

38

U mnie króluje Ikea, ale za to dodatki mam bardziej wymyślne np. z Homebooka. Lubię też Almi Decor czy Westwing.

Iwona Pietrzyk 21.02.2017 *.user-94-254-145-182.play-internet.pl

3

Dobre oferty mają w salonie online na mebel-partner.pl. Całą sypialnię i pokój dziecięcy mamy w domu ich meblami obstawione. Dobra jakość, niskie ceny i projekty, które nie są szablonowe. Jak ktoś myśli o urządzeniu mieszkania – po swojemu, to tutaj znajdzie właśnie takie, oryginalne, dopasowane meble, a nie typową taśmówkę.

iwora 21.02.2017 *.static-78-8-9-103.ssp.dialog.net.pl

7

Black Red White ma dobre meble, możesz znaleźć tam dużo modeli w typie skandynawskim. Ponadto IKEA. Zależy, czy chcesz mieć porządne meble, czy możesz zrezygnować trochę z jakości.

BeataBet 21.04.2017 *.adku65.ipv4.supernova.orange.pl

4

O to ja zajrze do tego sklepu bo właśnie szukam czegoś co nie będzie z sieciówki

Daniel DB 26.04.2017 *.160.83.30.203

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia na dowolny cel

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

misiaks 27.04.2017 *.cre127.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

Jeśli celujesz w styl skandynawski to jednak najlepiej jest uderzać do Ikei. Można kupowac przez internet i oni dostarczają zakupy, choć trochę sobie liczą za takie usługi.

hungry_heart 09.05.2017 *.apn-77-112-122-137.dynamic.gprs.plus.pl

38

W stylu skandynawskim to wszytskie meble są w IKEI ;)

Anna_288 30.06.2017 *.router.webino.pl

17

Widziałam, że sporo osób w tym wątku pytało o meble kuchenne, ja jestem „na świeżo”, bo kilka miesięcy temu skończyliśmy wyposażać naszą kuchnię. To było spore wyzwanie, bo kuchnia jest bardzo mała. Znajomi polecili nam jedno z wrocławskich salonów Max Kuchnie, bo zamawiali tam meble dla siebie. A wiadomo, że zawsze to lepiej wziąć kogoś z polecenia – no i pojechaliśmy, wypytaliśmy o wszystko, od razu wybraliśmy dwa projekty. Później było trudniej, bo z tych dwóch projektów trzeba było zdecydować się na jeden :D Koniec końców stanęło na projekcie z białymi meblami i drewnianym blatem. A później już szybko poszło – pomiar kuchni, produkcja mebli, później montaż i mebli i AGD. W 100% mogę wszystkim polecić tę firmę, bo dzięki nim z naszej malutkiej kuchni zrobiliśmy coś nieprawdopodobnego – nigdy nie przypuszczałabym, że tak niewielkie pomieszczenie może być tak funkcjonalne, a przede wszystkim wyglądać na o wiele większe ;)

Asiula 10.08.2017 *.atf141.neoplus.adsl.tpnet.pl

136

A lubicie Jysk? Mi się bardzo podobają meble z tego sklepu.

Asiula 10.08.2017 *.atf141.neoplus.adsl.tpnet.pl

136

Też mnie to boli. Chętnie częściej kupowałabym w Vox.

Kajamaja 21.08.2017 *.apn-37-249-130-35.dynamic.gprs.plus.pl

49

Mnie podobają się meble z Agaty.

Asiula 22.08.2017 *.apn-77-114-89-71.dynamic.gprs.plus.pl

136

Ja lubię robić zakupy w Jysku. Tam mają śliczne mebelki.

Gus!a 28.08.2017 *.31-179-18-234.dynamic.chello.pl

73

Prawda? Moim zdaniem zdezydowanie za drogie...

Jane 12.09.2017 *.apn-37-7-165-195.dynamic.gprs.plus.pl

62

W internecie sklepów meblowych nie brakuje, więc jak sądzę łatwo można je znaleźć

mrmajor 25.10.2017 *.abed140.neoplus.adsl.tpnet.pl

8

Czuje, że za niedługo pewnie też się rozwiodę, także jeśli będzie taka możliwość, to skorzystam z tego typu usług. Bardzo potrzebna rzecz!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.