Forum: Sposoby na zwiększenie sprzedaży? - kosmetyki, biżuteria, upominki 40

Asiula 29.01.2018 *.apn-37-7-237-89.dynamic.gprs.plus.pl

136

To dziwne, bo akurat teraz to popularny temat. W galeriach handlowych są punkty z pefrumamy na mililitry.

Barta1995 24.01.2023 *.176-58-16-241.net.e-cho.pl

3
Wybierz grupe docelową dla kogo to ma być dokładnie, następnie wejdz w jego buty i pomyśl jak by to miało wyglądać zebyś się tym zainteresował, a jak masz sklep w internecie to agencja SEO załatwi sprawe

Jamery 05.05.2023 *.213.5.139.144

4
Nawet jeśli nie prowadzisz sprzedaży w internecie, to właśnie tam zaczyna się wiele kwestii. Jak choćby świadomość istnienia marki, więc jeśli chcesz rozkręcić sprzedaż, to koniecznie aktywnie prowadź media społecznościowe. Przekazuj swoim potencjalnym klientom wartościowe informacje i organizuj ciekawe akcje.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.