Forum o artykule: Rynek franczyzy rośnie 1475

Grzegorz Ruta Ruciński 08.08.2016 *.178.252.38.193.internetia.net.pl

2
Oczywiście, że rynek franczyz będzie się rozwijał, to korzystny układ zarówno dla tych, którzy planują swoją pierwszą działalność, jak i tych, którzy pogubili się prowadząc własny biznes. Tym bardziej fakt, że powstaje wiele wariantów franczyzy - praktycznie na każdą kieszeń. Co ważne póki, co franczyza broni się przed opodatkowaniem. Z jednej strony mam nadzieję, że jak najdłużej... Sieciowi giganci i tak znajdą sposób żeby się z tych opłat wymiksować, gorzej wyjdą na tym mniej liczne grupy lokali. Boję się trochę o to moje gastro. Współpracę z holly powder mam fajną, dużo autonomii, wystrój i szyld według mojego uznania, know how bez dodatkowych opłat, dobre produkty i zadowoleni goście... a tu coś czuję, że przyjdzie niebawem czas na tzw. płacz i płać.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.