Forum o artykule: Biznes na dodatek 1475

Kamila Wojciechowska 14.01.2017 *.dynamic-78-8-101-79.ssp.dialog.net.pl

14
Wg mnie idąc ścieżką biznesu trzeba dawać z siebie 100 %. Mi na drodze szczególnie pomogła 1 książka. Ebook jest na stronce pieniadzenastartup.pl Warto czytać, mogę polecić tym mniej doświadczonym :)

Artur Piszczek 29.11.2019 *.ip-194-33-77-25.static.speed-net.com.pl

1
Z tymi kwotami 6.000~12.000pln to raczej byłbym bardzo ostrożny ;-) Ale faktycznie taka opcja jest ciekawa, główne problemy InPostu to niestety... Technika! Terminale do wydawania paczek są przestarzałe, pracują wolno, zawieszają się... Po wydaniu około 80~100 paczek trzeba terminal ponownie uruchomić/transferować, zajmuje to czas... Terminale są też przewodowe 1,5 m kable... I ważna sprawa, niestety paczki często maja przekłamanie rozmiarów ;-) wagi ;-) Ogólnie taka franczyza/umowa jest fajna i ciekawa! Są jednak drobne Ale... "Zadowolony Franczyzobiorca" :-)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.