Forum o artykule: Gwiazdy, które uwodzą 1489

Kamila Wojciechowska 14.01.2017 *.dynamic-78-8-101-79.ssp.dialog.net.pl

14
Osobiście mam dość reklam celebrytów. Ale nie mam dość wiedzy i książek. Ostatnio skończyłam "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Genialna książka dla biznesmenów i bizneswoman :)

pawel156 26.01.2017 *.tor-exit-node-readme.liberty.org.il

55

Reklama z kimś jest dużo lepsza od relam bez nikogo. Wiadomo że bardziej wiarygodne są osoby z danego środowiska od zwykłych aktorów, których nigdy nie widzieliśmy na oczy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.