MathRiders Polska

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Rewelacyjna metoda nauczania matematyki dla dzieci i młodzieży w wieku 4-18 lat. Metoda opracowana jest przez dobrze znaną na całym świecie Grupę Edukacyjną Helen Doron. Nasz sposób to bezstresowa nauka poprzez zabawę oraz odkrywanie wciąż nowych tajemnic matematyki- nauki, która opisuje cały świat. Zajęcia odbywają się w małych grupach 4-8 osobowych.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

55

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • wiedza know-how,
  • wsparcie w otwarciu, prowadzeniu i rozwoju działalności,
  • szkolenia nauczycieli,
  • zaopatrzenie w materiały edukacyjne i podręczniki,
  • szkolenia i konferencje tematyczne.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Ok. 25 tys. zł.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej,
  • umiejętności organizacyjne.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Vector Group Sp.J.

ul. Cieplarniana 44A, 05-071 Warszawa-Wesoła

502 47 1371

biuro@mathriders.pl

mathriders.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Małgorzata Grymuza

Łukasz Grymuza

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do MathRiders Polska.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.