Speed Queen

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Speedqueen – jest to ogólnoświatowa sieć pralni samoobsługowych z renomowaną marką maszyn speedqueen. Jest to najbardziej elastyczny i bezpieczny pomysł na biznes. Każdą pralnię samoobsługową staramy się dostować indywidualnie do danego rynku oraz wielkości lokalu.

W ramach naszego konceptu Pralnia samoobsługowa Speed Queen oferujemy pełne wsparcie techniczne, doradztwo na każdym etapie tworzenia pralni. Poprowadzimy projekt od zbadania lokalizacji aż po wykończenie twojej pralni pod klucz. Oferujemy pełne wsparcie również po uruchomieniu pralni w zakresie marketingu. Nasi specjaliści na każdym etapie rozwoju biznesu będą analizować i właściwie ukierunkowywać działania.

Ten biznes nie jest zależny od pracowników! Masz pełną kontrolę nad tym, co się dzieje w pralni z każdego miejsca na całym świecie!

Pralnia samoobsługowa SpeedQueen to bezpieczny biznes dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wsparciu poprzez pomoc przy wyborze lokalizacji, tworzeniu projektów technicznych i 3D dla każdej pralni indywidualnie, optymalnym doborze maszyn, oddaniu pralni gotowej do działania, właściwemu ukierunkowaniu i pomocy w działaniach marketingowych.

W zamian stajesz się częścią rozwijającej się w Europie sieci pralni samoobsługowych SpeedQueen.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

64

 

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

1. Inwestycja ze stabilnymi zwrotami nawet w niepewnych czasach.

2.  Szansa na zwrot z inwestycji powyżej 30 proc. i zysk na poziomie 50 proc.

3.  Spodziewany zwrot z inwestycji w ciągu trzech lat.

4.  Brak opłat licencyjnych.

5.  Działalność o niskim ryzyku ze wskaźnikiem niepowodzeń poniżej 1 proc.

6.  Brak pracowników.

7.  Nie wymaga od inwestora szczególnych umiejętności.

8.  Brak konkurencji wraz z pojawieniem się handlu elektronicznego.

9.  Praca siedem dni w tygodniu bez przerw w weekendy i święta.

10.  Relatywnie niski próg rentowności dzięki optymalnym kosztom stałym.

 

Co odróżnia Speed ​​Queen od innych marek i jak możesz osiągnąć swoje cele dochodowe?

Ponad 100-letnie doświadczenie oraz nowoczesna i technologiczna koncepcja sprawiają, że Speed Queen cieszy się ogromnym zaufaniem. Koncept jest w stanie zaoferować inwestorowi wyższe zwroty niż wynosi średnia w branży.

Nasz zespół ekspertów zbuduje twoją pralnię wraz z projektem pod klucz w zaledwie 6-8 tygodni.

Projekt pralni – powstaje w oparciu o możliwości inwestycyjne, charakterystykę ekonomiczną i demograficzną danego obszaru. Nasz zespół określa odpowiednią liczbę maszyn, która pomoże Ci osiągnąć twoje cele.

Wybór i lokalizacja – zespół ekspertów pomoże Ci w znalezieniu najbardziej odpowiedniego lokalu, aby zapewnić stały przepływ klientów w twojej pralni.

Wsparcie marketingowe – dzięki wyspecjalizowanej wewnętrznej usłudze marketingu cyfrowego, unikalnej w branży, reklamujemy pralnie naszych partnerów-inwestorów w sieciach społecznościowych, aby zwiększyć ich widoczność, a co za tym idzie frekwencję. 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszt inwestycji „pod klucz” uzależniony jest od wielkości lokalu, dostępności instalacji gazowej a przede wszystkim od wybranej specyfikacji wyposażenia w maszyny i urządzenia pomocnicze. Każda pralnia jednak, bez względu na rodzaj zainstalowanych urządzeń, jest zaprojektowana w identyczny niemal sposób, tworząc ten sam koncept wizualny dla końcowego klienta pralni.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Minimalna wymagana powierzchnia, aby taką pralnię zainstalować to 40 m², a optymalna na warunki polskie to 60–80 m².

Lokalizacja jest bardzo ważna. Stawiamy na ruchliwe ulice w centrach miast w pobliżu innych sklepów, lokali usługowo-handlowych, restauracji. Mile widziane jest sąsiedztwo osiedli mieszkaniowych i apartamentowców. Lokalizacja powinna być łatwo dostępna dla wszystkich osób przebywających w mieście.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sovrana Polska Sp. J.

ul. Przemysłowa 3, 32-300 Olkusz

604 214 500

tomasz.maj@sovrana.com.pl

zainwestujwspeedqueen.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Maj 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Speed Queen.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Sovrana Polska Sp. J. (ul. Przemysłowa 3, 32-300 Olkusz ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Speed Queen oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie zainwestujwspeedqueen.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.