U Lodziarzy Wytwórnia Lodów Polskich

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Wytwórnia Lodów Polskich “u Lodziarzy” to franczyza, która rozpowszechniła w Polsce modę na naturalne, rzemieślnicze lody. Prosty skład, najlepsze regionalne produkty, nietypowe smaki – to znaki rozpoznawcze naszych zimnych deserów. Obecnie pod szyldem sieci działa blisko 100 punktów w całym kraju. Franczyza Wytwórni Lodów Polskich “u Lodziarzy” opiera się na koncepcie mobilnej lodziarni na kołach z funkcjonalną strefą relaksu. Wszyscy nasi partnerzy mogą liczyć na korzystne finansowanie, pomoc w uzyskaniu środków zewnętrznych, a także niskie opłaty franczyzowe. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji – od wyboru lokalizacji, przez dostarczenie w pełni wyposażonego punktu sprzedaży, aż po zaopatrzenie. Do tego oferujemy pakiet szkoleń i dostęp do bazy materiałowej.

Co nas wyróżnia:

 • w pełni wyposażona lodziarnia ze strefą relaksu
 • niska kwota wejścia: 25 tysięcy zł 
 • ponad 300 gotowych lokalizacji
 • szybki czas uruchomienia - tylko 14 dni
 • pomoc w uzyskaniu finansowania
 • pełne wsparcie na każdym etapie współpracy 
 • rozpoznawalność marki
 • całoroczne menu
 • wysoka rentowność pozwalająca na szybki zwrot inwestycji
 • gotowy opłacalny model biznesowy, z którego korzystają setki franczyzobiorców

Nasza franczyza opiera się na sprawdzonym modelu biznesowym i gwarantuje zyski już po kilku miesiącach działalności. Zaufaj naszemu doświadczeniu i dołącz do liderów branży!

Mobilna lodziarnia  - w pełni wyposażona designerska lodziarnia na kołach ze składanym ogródkiem. 
Łączy w sobie zalety lokalu stacjonarnego z mobilnym, ale bez pozwoleń na budowę - gotowy do zarabiania w kilkanaście dni!

Istnieje także możliwość uruchomienia lokalu stacjonarnego, rikszy oraz wyspy w galerii handlowej.

JEDNOSTKI WŁASNE

3

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

96

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Zapewniamy:

- możliwość prowadzenia lodziarni pod rozpoznawalną marką "u Lodziarzy" Wytwórnia Lodów Polskich®

- atrakcyjne formy finansowania oraz pomoc w pozyskaniu dotacji 

- jasne zasady współpracy i pomoc specjalistów na każdym etapie prowadzenia lodziarni

- szkolenie pracowników w zakresie produkcji oraz technik sprzedaży

- pakiet informacji i materiałów niezbędnych do prowadzenia lodziarni obejmujący wzory menu, receptury produktów, materiały reklamowe

- przyczepki mobilne z odbiorem sanepidu oraz dokumentację sanitarną

- niezawodne maszyny, sprawdzone w ponad 1000 lodziarni w Polsce i za granicą

- gwarancja dostaw surowców oraz serwis maszyn


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalny wkład na początek - 25 tysięcy zł. 

Nie pobieramy opłaty licencyjnej.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Oczekujemy:

 • Gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, 

 • Zaangażowania, 

 • Minimalnego wkładu finansowego na pokrycie kosztów inwestycji.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Multi Ice Group

ul. Modrzewiowa 11, 15-521 Zaścianki

570 303 032

franczyza@ulodziarzy.pl

ulodziarzy.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Opiekunowie franczyzowi

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do U Lodziarzy Wytwórnia Lodów Polskich.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Multi Ice Group (ul. Modrzewiowa 11, 15-521 Zaścianki). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego U Lodziarzy Wytwórnia Lodów Polskich oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie ulodziarzy.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.