Bafra Kebab

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się mobilną siecią street food w Polsce. W naszym portfolio znajduje się kilka konceptów: Bafra Kebab, Lodolandia, SiGelato, Rajskie Lody Tajskie i Kołacz na Okrągło.

Franczyza Bafra Kebab jest siecią mobilnych punktów sprzedaży kebabu. Podczas gdy rynek gastronomiczny przechodzi trudne chwile, punkty sprzedaży Bafra Kebab działają niezmiennie. Bafra Kebab od zawsze specjalizuje się w formule na wynos, dzięki czemu to biznes elastyczny, który łatwo dostosowuje się do obowiązujących realiów. Mobilne punkty sprzedaży mają ogromną przewagę nad restauracjami stacjonarnymi, ponieważ działają nieprzerwanie na osiedlach, skwerach, przy marketach i galeriach handlowych, a także w miejscach z dużym natężeniem ruchu pieszych. Franczyzobiorca nie ponosi ponadto nakładów finansowych związanych z adaptacją lokalu na restaurację. 

Polacy uwielbiają jedzenie na mieście, dlatego sprzedaż kebabu z mobilnego punktu sprzedaży to pomysł na biznes wpisujący się w aktualne trendyW połączeniu z niepowtarzalnym smakiem kebabów opartych na autorskiej recepturze otrzymaliśmy sprawdzoną receptę na sukces. Jakość potraw, obsługa i estetyka punktu sprzedaży ma ogromne znaczenie dla współczesnego konsumenta. Dzięki wyjątkowemu produktowi i wykwalifikowanemu zespołowi możemy zaoferować im produkty, które uwielbiają, a to przekłada się na bezpośredni zysk franczyzobiorcy. 

Posiadamy sieć punktów własnych oraz franczyzowych, dzięki którym pozyskaliśmy bezcenną wiedzę, która pozwoliła nam stworzyć wyjątkowy model biznesu, który łatwo adaptuje się w zmieniających warunkach gospodarczych.

JEDNOSTKI WŁASNE

4

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

28

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyza Bafra Kebab została tak zaprojektowana, aby każdy franczyzobiorca poprzez szereg szkoleń zarówno praktycznych jak i teoretycznych nabył pełną wiedzę jak poprowadzić ten biznes. Franczyza Bafra Kebab to „Franczyza pod klucz”, co oznacza że franczyzobiorca zdobywa nie tylko wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży kebabów, ale także całe know-how prowadzenia biznesu. 

Naszym franczyzobiorcom zapewniamy:

 • nowoczesną, w pełni wyposażoną przyczepę, gotową do pracy;
 • biznes wpisujący się w aktualne trendy;
 • lokalizacje w całej Polsce (osiedla, parki, centra handlowe) - to niezwykle istotny czynnik w prowadzeniu biznesu;
 • wsparcie w założeniu i prowadzeniu biznesu na każdym etapie w postaci dedykowanego Opiekuna Klienta;
 • know-how prowadzenia biznesu;
 • prawa do używania znaku Bafra Kebab;
 • wsparcie marketingowe;
 • pakiet szkoleń teoretycznych i praktycznych - nie musisz znać się na tym biznesie, my nauczymy Cię wszystkiego;
 • kompleksowe zaopatrzenie;
 • serwis;
 • stałą pomoc operacyjną.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • brak opłaty licencyjnej,
 • brak opłaty marketingowej,
 • opłata franczyzowa od 500 zł,
 • około 20 tys. złotych wkładu własnego na start.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • przedsiębiorczości i zaangażowania w prowadzeniu biznesu,
 • posiadania wymaganego kapitału początkowego,
 • ukończenia szkoleń,
 • przestrzegania wewnętrznych procedur firmy.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Jutrzenki 99 lok. 101, 02-231 Warszawa

+48 537 631 631

franczyza@bafrakebab.pl

bafrakebab.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Olesiak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Bafra Kebab.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.