Bafra Kebab

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Bafra Kebab to koncept należący do największej i najszybciej rozwijającej się sieci mobilnych punktów sprzedaży street food w Polsce. Sieć stawia przede wszystkim na jakość, dlatego oferuje przyczepy gastronomiczne, które są designerskie i stworzone z dbałością o każdy szczegół. Marka utrzymuje najwyższą jakość, czym chce odczarować postrzeganie tradycyjnego kebabu.

Polacy uwielbiają jedzenie na mieście, dlatego sprzedaż kebabu z mobilnego punktu sprzedaży to pomysł na biznes wpisujący się w modę na street food. W połączeniu z niepowtarzalnym smakiem opartym o autorską recepturę otrzymaliśmy sprawdzony pomysł na rentowny biznes. Jakość potraw, obsługa i estetyka punktu sprzedaży ma ogromne znaczenie dla współczesnego konsumenta. Dzięki wyjątkowemu produktowi i wykwalifikowanemu zespołowi możemy zaoferować im produkty, które znają, a to przekłada się na bezpośredni zysk franczyzobiorcy.

Mobilne punkty sprzedaży mają znaczącą przewagę nad restauracjami stacjonarnymi, ponieważ są zlokalizowane przed centrami handlowymi, na osiedlach oraz przy ruchliwych ulicach. Bafra Kebab zyskuje znaczne uznanie w mniejszych miejscowościach, ponieważ integruje lokalną społeczność. Franczyzobiorca nie ponosi kosztów związanych z adaptacją lokalu na restaurację. 

Jaka jest nasza recepta na sukces?

 • łatwo dostępny, lubiany przez każdego produktu;
 • częste dostawy od lokalnych dostawców;
 • rozpoznawalny smak oparty na autorskich recepturach;
 • profesjonalnie wyszkolony zespół;
 • wysokie standardy i rozpoznawalna marka;
 • dopracowane procedury wewnętrzne.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA:

1. Od czego zacząć?

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń. Przedstawimy Ci wszystkie możliwości i zaprosimy na niezobowiązujące spotkanie w siedzibie naszej firmy, podczas którego poznasz nas od kuchni i spróbujesz naszych dań. Przed wejściem w biznes trzeba go poznać od podszewki.

2. Czy muszę rezygnować z dotychczasowej pracy? 

Nie ma znaczenia czy pracujesz na etacie, prowadzisz swoją działalność czy zajmujesz się rodziną. Nasz koncept to jedyny biznes, dzięki któremu z niczego nie trzeba rezygnować. Każdy może zostać naszym franczyzobiorcą, niezależnie od doświadczenia i wykonywanego zawodu. 

3. Jakiej kwoty potrzebuję na start?

Większość naszych klientów finansuje swój biznes leasingiem, dlatego już 40 tys. złotych umożliwi Ci uruchomienie dochodowego biznesu w modelu franczyzowym. Dodatkowo tylko teraz, przy minimalnym wkładzie własnym 15 tys. zł, masz możliwość przetestowania tego biznesu. Nie musisz się na tym znać, poprowadzimy Cię krok po kroku.

4. Jak znaleźć odpowiednią lokalizację?

Mamy największe doświadczenie na rynku street food w pozyskiwaniu lokalizacji, dlatego w ramach współpracy zapewnimy Ci miejsce z dużym przepływem klientów. Do Ciebie należy decyzja, gdzie będziesz prowadzić swój biznes.

5. Czy muszę mieć magazyn?

Nasze przyczepy są tak skonstruowane, że pomieszczą towar na klika dni przy dużym ruchu, dlatego nie trzeba mieć magazynu. Ponadto zapewniamy dostawy kilka razy w tygodniu.

6. Czy muszę się na tym znać?

Nie musisz mieć doświadczenia. Przeszliśmy na własnej skórze każdy etap prowadzenia mobilnego biznesu, ponieważ sami pracowaliśmy na punktach sprzedaży i zdobyliśmy szerokie doświadczenie. Bez obaw, nauczymy Cię wszystkiego.

Naszym franczyzobiorcom zapewniamy:

 • nowoczesną, w pełni wyposażoną przyczepę, gotową do pracy;
 • najlepsze lokalizacje w całej Polsce;
 • wsparcie w założeniu i prowadzeniu biznesu na każdym etapie;
 • prawa do używania znaku Bafra Kebab;
 • wsparcie marketingowe: social media, akcje promocyjne;
 • pakiet szkoleń teoretycznych i praktycznych;
 • kompleksowe zaopatrzenie z jednego centralnego magazynu;
 • obsługę serwisową;
 • stałą pomoc operacyjną.

JEDNOSTKI WŁASNE

4

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

85

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Franczyza Bafra Kebab została tak zaprojektowana, aby każdy franczyzobiorca poprzez szereg szkoleń zarówno praktycznych jak i teoretycznych nabył pełną wiedzę jak poprowadzić ten biznes. Franczyza Bafra Kebab to „Franczyza pod klucz”, co oznacza że franczyzobiorca zdobywa nie tylko wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży kebabów, ale także całe know-how prowadzenia biznesu. 

Naszym franczyzobiorcom zapewniamy:

 • nowoczesną, w pełni wyposażoną przyczepę, gotową do pracy;
 • najlepsze lokalizacje w całej Polsce;
 • wsparcie w założeniu i prowadzeniu biznesu na każdym etapie;
 • prawa do używania znaku Bafra Kebab;
 • wsparcie marketingowe: social media, akcje promocyjne;
 • pakiet szkoleń teoretycznych i praktycznych;
 • kompleksowe zaopatrzenie z jednego centralnego magazynu;
 • obsługę serwisową;
 • stałą pomoc operacyjną.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Min. kwota inwestycji: 40 tys. zł


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Jutrzenki 99 /101, moduł B1, 02-231 Warszawa

+48 537 631 631

franczyza@bafrakebab.pl

franczyza.bafrakebab.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Olesiak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Bafra Kebab.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. k. (ul. Jutrzenki 99 /101, moduł B1, 02-231 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Bafra Kebab oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie franczyza.bafrakebab.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.