Extra Services

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Międzynarodowy system franczyzowy EXTRA SERVICES to wysoce zaawansowana i stale rozwijająca się sieć franczyzowa profesjonalnych usługodawców. Nasza sieć specjalistów koncentruje się przede wszystkim na usługach przeprowadzkowych, przeładunkowych, usługach opróżniania lokali, usługach sprzątania oraz pracach rzemieślniczych, serwisowych i konserwacyjnych wykonywanych przez rzemieślników i fachowców. Sieć świadczy swoje profesjonalne usługi nie tylko na rzecz osób prywatnych, ale także na rzecz firm, przedsiębiorstw i urzędów, nie tylko w Polsce, ale także we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

System franczyzowy EXTRA SERVICES łączy i wspiera wszystkich FRANCZYZOBIORCÓW i PARTNERÓW w jednej ogólnoeuropejskiej sieci. W ten sposób powstaje jeden silny i stabilny podmiot, który może świadczyć swoje usługi na terenie całej Unii, w tym usługi o nieograniczonym zakresie i wielkości. Ponadto wszyscy FRANCZYZOBIORCY i PARTNERZY mają możliwość świadczenia swoich usług w dowolnym kraju Unii Europejskiej.

Wieloletnie, sprawdzone i udoskonalone know-how pozwala wszystkim członkom sieci dostarczać wysokiej jakości i niezawodne usługi dla wszystkich obywateli, firm i instytucji. Sieć pozwala każdemu FRANCZYZOBIORCY i PARTNEROWI zarabiać tyle, ile chce i poświęcić na swój biznes tyle czasu, ile może. Wymagane jest jednak ścisłe przestrzeganie przekazanego know-how i profesjonalne podejście do pracy, klientów i kolegów z sieci.

System EXTRA SERVICES jest jedyną siecią franczyzową w Unii Europejskiej, która umożliwia osobom zainteresowanym licencją franczyzową skorzystanie z rocznego okresu próbnego, tzw. PARTNERSTWA, by bez jakiegokolwiek ryzyka każdy zainteresowany franczyzą mógł sprawdzić jej wartość, siłę i doskonałość.

Międzynarodowy system franczyzowy EXTRA SERVICES oferuje nieograniczone możliwości integracji w ramach różnych sektorów usług pracowniczych i rzemieślniczych, które są ze sobą doskonale powiązane.

Chcesz działać w międzynarodowej sieci o ugruntowanej pozycji EXTRA SERVICES  i zarabiać z nami w ramach jednej silnej i renomowanej marki? Dołącz do nas – to proste!

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

 • PRZEDSIĘBIORSTWA FRANCZYZOWE w UE 173
 • PLACÓWKI PARTNERSKIE w UE 1833
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

WYPOSAŻENIE - kompletny profesjonalny sprzęt do pracy, odzież robocza dla wszystkich pracowników, narzędzia rzemieślnicze, materiały opakowaniowe, środki czystości i inne akcesoria potrzebne do świadczenia profesjonalnych usług rzemieślniczych w międzynarodowej sieci EXTRA SERVICES, w tym oznakowanie samochodu firmowego i materiały promocyjne dla klientów.

USŁUGI - nieograniczony dostęp do międzynarodowej bazy danych wszystkich europejskich zleceń i klientów sieci EXTRA SERVICES, nielimitowane informacje SMS o nowych zleceniach i klientach w danej lokalizacji, własne skrzynki mailowe, kompletne statystyki dotyczące działalności poszczególnych oddziałów oraz możliwość korzystania z pakietów rabatowych. Ogólnopolska, sieciowa, opłacona reklama internetowa, billboardowa i mobilna. Zawieranie przez przedstawicieli handlowych ogólnopolskich umów ramowych.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Opłata startowa START PARTNER

 • 0 zł oraz opłata za każde zapytanie pobrane z międzynarodowej bazy danych
 • 250 zł v portfelu
 • dostęp do całej europejskiej bazy danych

Opłata startowa EXTRA PARTNER

 • 799 zł oraz opłata za każde zapytanie pobrane z międzynarodowej bazy danych
 • Pierwsze 10 zapytań gratis + 250 zł v portfelu
 • dostęp do całej europejskiej bazy danych

Opłata startowa FRANCZYZOBIORCA

 • 347 900 zł/5 lat – nieograniczony dostęp do międzynarodowej bazy danych zapytań, natychmiastowe powiadomienie SMS o nowych zapytaniach
 • Średni miesięczny dochód 38 700 zł
 • Umowa zawierana jest na 5 lat, następnie jest przedłużana
 • Zwrot z inwestycji: 3-12 miesięcy

Opłata – MASTER FRANCZYZOBIORCA

 • 23 133 000 zł/20 lat – własna krajowa baza zleceń, własny system SMS wszystkich zapytań, własna sieć franczyzobiorców, partnerów i klientów, wszystkie dochody od swoich franczyzobiorców i partnerów
 • Umowa zawierana jest na 20 lat z nieograniczoną sprzedażą umów franczyzowych i partnerskich w danym kraju
 • Zwrot z inwestycji 2 - 5 lat

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Czego wymagamy od potencjalnego franczyzobiorcy lub partnera:

 • Przestrzeganie know-how
 • Niezawodność
 • Pracowitość
 • Punktualność

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Riss Company s.r.o.

Riss Company s.r.o., Nádražní 24, Pilzno 301 00, Republika Czeska

+420 770 156 545

info@extra-services.eu

extra-services.eu

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jiří Bártík

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Extra Services.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Riss Company s.r.o. (Riss Company s.r.o., Nádražní 24, Pilzno 301 00, Republika Czeska). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Extra Services oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie extra-services.eu.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.