Furgonetka Punkt

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Furgonetka Punkt to sieć punktów partnerskich serwisu Furgonetka.pl, w których można nadawać przesyłki kurierskie. Punkty znajdują się m.in. w sklepach czy lokalach usługowych - wszędzie tam, gdzie klienci mogą w wygodny sposób przynieść i nadać paczkę, załatwiając przy okazji swoje codzienne sprawy. Program Furgonetka Punkt działa na prostych zasadach - partnerzy udostępniają możliwość nadania paczek w ich punkcie, a Furgonetka za każdą z nich wypłaca im prowizje.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 150

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Punkt otrzymuje dostęp do dedykowanego systemu do nadawania przesyłek oraz do bazy wiedzy, gdzie znajdzie wszystkie niezbędne informacje na temat usług kurierskich. Ma do dyspozycji nasze Biuro Obsługi i otrzymuje również pomoc w obsłudze klienta oraz wdrażaniu usług. Dodatkowo zyskuje również wsparcie marketingowe w postaci materiałów reklamowych, które pomogą mu wypromować własny punkt.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Brak opłat licencyjnych. Jedyny koszt dla punktu to zakup pakietu startowego w cenie: 585 złotych. W pakiecie otrzymuje się:

  • certyfikat partnera
  • zestaw naklejek reklamowych
  • potykacz z plakatem
  • miarkę z logo
  • dostęp do bazy wiedzy i systemu informatycznego dedykowanego dla punktów partnerskich

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Aby dołączyć do sieci Furgonetka Punkt wystarczy działalność gospodarcza i aktywny punkt handlowy/usługowy. Dodatkowo do rozpoczęcia współpracy potrzebny będzie komputer z dostępem do internetu, drukarka i waga towarowa.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Furgonetka sp. z o.o. sp. k.

ul. Inżynierska 8, 03-422 Warszawa

694 850 180

punkty@furgonetka.pl

furgonetka.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Pierścionek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Furgonetka Punkt.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Furgonetka sp. z o.o. sp. k. (ul. Inżynierska 8, 03-422 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Furgonetka Punkt oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie furgonetka.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.