Furgonetka Punkt

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Na rynku brokerów kurierskich działamy od ponad 11 lat i stale wprowadzamy do branży innowacyjne rozwiązania.

W ofercie franczyzowej posiadamy wszystkie liczące się firmy kurierskie połączone jednym, intuicyjnym (i autorskim!) systemem informatycznym.

Proponujemy dwa modele współpracy:

 • Chcesz otworzyć coś swojego?

Otwórz wyspecjalizowaną placówkę, w której można nadawać i odbierać przesyłki. W tym przypadku działalność skupia się wyłącznie na przesyłkach kurierskich i usługach z nimi powiązanych – takich jak: fulfilment (magazynowanie, pakowanie i wysyłanie paczek), obsługa klientów indywidualnych i biznesowych, przymierzalnie i zwroty paczek, sprzedaż materiałów do pakowania.

 • Posiadasz już lokal usługowy lub handlowy i chcesz rozszerzyć ofertę?

Udostępnimy Ci możliwość nadania paczek, a za każdą z nich wypłacimy prowizję.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 670

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Sprawne wdrożenie
 • Praktyczne szkolenia
 • Webinary
 • Indywidualne podejście
 • Działania marketingowe (dbałość o widoczność w Internecie – np. poprzez gotowe materiały i wskazówki dotyczące ich wykorzystania, działania reklamowe czy podpięcie adresu lokalu na naszej www – dla lepszego pozycjonowania i widoczności)
 • Spersonalizowane materiały

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota za zaczyna się od 299 zł netto i jest zależna od opcji, na którą zdecyduje się przedsiębiorca. Maksymalna przewidywana kwota wynosi 9 900 zł i jest związana z otworzeniem wyspecjalizowanej placówki nadań i odbiorów.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Gotowość zainwestowania w pakiet startowy
 • Gotowość do otworzenia działalności lub przystosowania swojego lokalu do wytycznych (lokal minimum 35m2 na parterze – z witryną od strony ulicy, z parkingiem lub dostępem do parkingu). 

lub

 • Prowadzenie działalności handlowej lub usługowej w lokalu na parterze, z możliwością wydzielenia miejsca na przechowywanie paczek.

Co nas wyróżnia?

Oferujemy solidny model biznesowy i sprawne wdrożenie – swoją działalność możesz otworzyć nawet w 7 dni. Gwarantujemy pewny zysk oraz pełne wsparcie. Nie musisz mieć doświadczenia w branży kurierskiej ani w prowadzeniu własnej firmy.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Furgonetka sp. z o.o. sp. k.

ul. Inżynierska 8, 03-422 Warszawa

694 850 180

punkty@furgonetka.pl

furgonetka.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Pierścionek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Furgonetka Punkt.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Furgonetka sp. z o.o. sp. k. (ul. Inżynierska 8, 03-422 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Furgonetka Punkt oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie furgonetka.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.