Furgonetka Punkt

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Charakterystyka modelu franczyzowego.

Na rynku brokerów kurierskich działamy od ponad 11 lat i stale wprowadzamy do branży innowacyjne rozwiązania.
W ofercie franczyzowej posiadamy wszystkie liczące się firmy kurierskie połączone jednym, intuicyjnym (i autorskim!) systemem informatycznym. 

Proponujemy dwa modele współpracy:

  • Punkty partnerskie

Jeżeli Twoim celem jest kreatywne rozszerzenie oferty, rozwój istniejącego biznesu i zwiększenie zarobków, odpowiednia opcja dla Ciebie to punkt partnerski.

Nasze punkty partnerskie znajdują się w sklepach i lokalach usługowych. Umożliwiają klientom nadawanie i odbieranie paczek przy okazji zakupów czy załatwiania codziennych spraw.

Dla przykładu: zakład zajmujący się naprawą motocykli może dodatkowo obsługiwać przesyłki kurierskie oraz pobierać prowizję za każdą obsłużoną paczkę.

  • Punkty dedykowane


Punkty dedykowane kierujemy do przedsiębiorców, którzy planują otworzyć zupełnie nowy biznes.

Działalność w tym przypadku skupia się jedynie na przesyłkach kurierskich i usługach z nimi powiązanych – obsłudze klientów i sprzedaży materiałów do pakowania.

Udostępnimy Ci możliwość nadawania i odbierania paczek, a za każdą z nich otrzymujesz prowizję. Ta forma współpracy gwarantuje wyłączność terytorialną, a co za tym idzie – bezkonkurencyjność.

 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

670

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

– Sprawne wdrożenie

– Praktyczne szkolenia

– Webinary

– Indywidualne podejście

– Działania marketingowe (dbałość o widoczność w Internecie – np. poprzez gotowe materiały i wskazówki dotyczące ich wykorzystania, działania reklamowe czy podpięcie adresu lokalu na naszej www – dla lepszego pozycjonowania i widoczności)

– Spersonalizowane materiałyPRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • Otwarcie Punktu partnerskiego wiąże się z inwestycją w wysokości zaledwie 299 zł netto
  • Wejście do sieci Punktów dedykowanych oznacza inwestycję w kwocie 8049 zł netto

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

– Gotowość do zainwestowania w pakiet startowy

– Gotowość do otworzenia działalności lub przystosowania swojego lokalu do wytycznych (lokal minimum 25m2 na parterze – z witryną od strony ulicy, z parkingiem lub dostępem do parkingu).

Co nas wyróżnia?

Oferujemy solidny model biznesowy i sprawne wdrożenie – swoją działalność możesz otworzyć nawet w 7 dni. Gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Nie musisz mieć doświadczenia w branży kurierskiej ani w prowadzeniu własnej firmy.INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Furgonetka sp. z o.o. sp. k.

al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

666328220

michal.kamieniak@furgonetka.pl

furgonetka.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Michał Kamieniak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Furgonetka Punkt.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Furgonetka sp. z o.o. sp. k. (al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Furgonetka Punkt oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie furgonetka.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.