Dr Materac

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Dr Materac to przede wszystkim ludzie, którzy dbają o zdrowy sen naszych klientów poprzez dobór odpowiedniego materaca, który zapewni maksymalny komfort snu ale nie tylko. W salonach Dr Materac nasi klienci zaopatrzą się również w meble i akcesoria do sypialni. Naszych partnerów biznesowych wspieramy w znalezieniu lokalu i negocjacji warunków najmu oraz przystosowaniu obiektu do naszych wytycznych. Zapewniamy pełne wsparcie marketingowe jak i logistyczne. Przede wszystkim jednak biznes z nami to partnerstwo i współpraca na zasadach WIN – WIN. Nie szukamy rozwoju „na siłę” i nie z każdym. Chcemy utrzymać klimat przyjaznej współpracy biznesowej i takich przyszłych partnerów zapraszamy do kontaktu. 

JEDNOSTKI WŁASNE

7

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

11

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • bardzo dobre warunki handlowe;
  • bardzo duże wsparcie szkoleniowe;
  • efektywne wsparcie marketingowych online i offline – który wspiera w generowaniu odpowiedniego ruchu klientów;
  • pomoc w otwarciu i aranżacji salonu Dr Materac;
  • dostęp do magazynu głównego z setką produktów dostępnych od ręki;
  • bardzo szerokie portfolio produktowe (działamy na zasadzie multibrandu);
  • pomagamy w pozyskaniu części środków finansowych na rozpoczęcie działalności.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Wartość inwestycji jest zależna od wielkości obiektu oraz konieczności jego przystosowania do standardów sieci. Średnia inwestycja wynosi ok 500 zł netto za mkw. powierzchni lokalu przy czym należy pamiętać, że ponad 80% wartości inwestycji to zakup towaru ekspozycyjnego (który również jest towarem handlowym). Z naszego doświadczenia zwrot inwestycji mieści  się w widełkach między 6 a 24 miesięcy (jest wiele zmiennych o których rozmawiamy już na spotkaniach z potencjalnymi partnerami).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Doświadczenie w sprzedaży na pewno pomoże – niekonieczne branżowe (świeże spojrzenie często pomaga). W kwestii lokalu wskazany metraż to zakres między 100 a 300 mkw. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Dr Materac Sp. z o.o.

ul. Złota 30, 36-060 Głogów Młp.

883 047 823

si@drmaterac.pl

drmaterac.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sławomir Iskra

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Dr Materac.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Dr Materac Sp. z o.o. (ul. Złota 30, 36-060 Głogów Młp.). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Dr Materac oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie drmaterac.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.