Jasmine Oriental Massage & Spa

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Wyobraź sobie miejsce pełne orientalnych zapachów i kojących kolorów. Tu przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki pracują najlepsze azjatyckie  terapeutki.

Dzięki najwyższym kwalifikacjom potrafią wykonać zarówno głęboko relaksujące, odprężające ceremonie, jak i typowo  rehabilitacyjne, dające natychmiastową ulgę w bólu masaże. To miejsce może być Twoje!

Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia i bogatej wiedzy opartej na miłości do kultury Azji i zapewnij sobie  dochodowy biznes pod znaną, sprawdzoną marką. Franczyza Jasmine Spa to niskie koszty wejścia do programu i pełne wsparcie w rozwoju działalności. Reszta zależy tylko do Ciebie!

JEDNOSTKI WŁASNE

  • ul. Józefowska 135A Katowice 
  • ul. Filomatów 4/7 Częstochowa
  • ul. Norberta Barlickiego 21 Bielsko Biała 
  • ul. Bankowa 4, Gliwice
ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Przed otwarciem zapewniamy kompleksowe przeszkolenie przygotowujące do samodzielnego prowadzenia biznesu.

Udostępnimy Ci bazę sprawdzonych i godnych zaufania dostawców. 

Pomożemy przygotować Ci Twoje wnętrze i elewacji budynku (pomoc w zakupie elementów wystroju wnętrza)

Pomożemy Ci znaleźć profesjonalne, certyfikowane terapeutki z krajów azjatyckich i pomożemy zorganizować ich transport do Twojego salonu Spa.

Przeszkolimy personel do pracy według sprawdzonych technik i procedur wykonywania zabiegów.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota wejścia do programu waha się pomiędzy 90-250 tys. Złotych i zwraca się już po upływie ok 6 do 24 miesięcy.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • spójny wygląd salonów,
  • zatrudnienie terapeutów z Azji,
  • wspólny system zarządzania i organizacji,
  • zaopatrzenie w kosmetyki,
  • rzetelny i ambitny partner, nie jest wymagane jakiekolwiek wcześniejsze doświadczenie

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Jasmine Oriental Massage & Spa

ul. Józefowska 135, 40-144 Katowice

578 010 177 / 32 307 19 19

iwona@jasminespa.pl

jasminespa.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Iwona Szczepanik

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Jasmine Oriental Massage & Spa.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Jasmine Oriental Massage & Spa (ul. Józefowska 135, 40-144 Katowice ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Jasmine Oriental Massage & Spa oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie jasminespa.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.