Yes

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

YES liczy dziś ponad 110 Salonów opartych na zasadach franczyzy i od ponad 30 lat kreuje własną jubilerską tożsamość i rozpoznawalny styl. Wytycza nowe kierunki, kontynuując najlepsze jubilerskie tradycje. Nasi projektanci oraz designerzy zapraszani do współpracy nieustannie podejmują ryzyko estetycznych eksperymentów. Niezależnie od sezonu i panujących trendów kolekcje YES cieszą się niesłabnącą popularnością. 

YES został wielokrotnie nagrodzony w krajowych oraz międzynarodowych konkursach, m.in kampania wizerunkowa stworzona wokół Diamentu Idealnego YES 2012/2013, którą uznano za najlepszą w prestiżowym konkursie PRCH Retail Awards 2014 oraz nagroda Superbrands 2014.

Salony YES działające na zasadach franczyzy, to idealne rozwiązanie dla osób, które zamierzają prowadzić własną działalność handlową we współpracy z prestiżowym brandem. Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby zostać Partnerami YES prosimy o kontakt.

www.yes.pl

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

100

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • Inwestycja w dostosowanie lokalu do standardu zgodnie z wizualizacją YES, ok. 7,5 tys. zł netto/m2,
  • Opłata wstępna / licencyjna , ok. 15 tys. zł netto.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  1. Silna motywacja do prowadzenia własnej firmy,
  2. Osobiste zaangażowanie w funkcjonowaniu sklepu,
  3. Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji m.in. poprzez uczestnictwo w organizowanych szkoleniach i treningach,
  4. Przestrzeganie zasad pracy, zawartych w podręczniku operacyjnym sieci.

Dysponujemy atrakcyjnymi lokalami w nowo powstających centrach handlowych. YES to rozwiązanie idealnie dla osób chcących prowadzić własną działalność handlową pod prestiżowym i rozpoznawalnym przez Klientów znakiem YES!


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Yes Biżuteria Sp. z o.o.

ul. Świerzawska 1, 60-321 Poznań

(61) 861 11 99

franczyza@yes.pl

yes.pl/franczyza

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mira Filipak

Menedżer ds. Organizacji

  tel. +48 500 039 565

Paweł Korobacz

Dyrektor ds. Ekspansji i Organizacji Sieci Detalicznej YES

tel. +48 502 66 80 22

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Yes.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.