Coccodrillo

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Franczyza to sprawdzona metoda prowadzenia własnej firmy. To wolność w zarządzaniu i kierowaniu, ale także odpowiedzialność za własne decyzje. Firma CDRL S.A. - właściciel marki Coccodrillo - poszukuje przedsiębiorczych osób z zapałem do pracy i chęcią do działania, które potrafią wykorzystać możliwości jakie stawia rynek oraz mających swoją działalność gospodarczą. System franczyzowy z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Plany firmy nadal związane są z nieustannym rozwojem oraz poszukiwaniem kolejnych partnerów i sklepów. Do osiągnięcia sukcesu potrzebna jest współpraca. Wyjątkowo wysoko cenimy sobie naszych partnerów i dbamy o jak najlepsze relacje. Szanujemy zewnętrzne opinie i zawsze staramy się wypracować rozwiązania satysfakcjonujące każdą ze stron. Doskonała znajomość polskiego rynku pozwala nam odpowiednio dobierać lokalizacje nowych sklepów. Podejmując decyzję o rozbudowie sieci, nigdy nie kierujemy się wyłącznie okazją. Zawsze jest to efekt przemyślanej strategii. Owocem takiego sposobu działania są dobrze prosperujące i często odwiedzane przez klientów butiki z odzieżą Coccodrillo. Marka zdobyła silną i ugruntowaną pozycję na polskim rynku odzieży dziecięcej dzięki rozpoznawalności wśród klientów. Wypracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenia koncepcja visual merchandisingu czyni wnętrze każdego salonu miejscem przyjaznym dla kupujących. Podział salonu na wyraźne strefy ze względu na wiek i płeć ułatwia zakupy oraz skraca ich czas.

W ciągu kilkunastu lat działalności stworzono sieć sprzedaży, która oplata całą Polskę. Ilość salonów w kraju to 244 placówek. W roku 2010 został uruchomiony firmowy sklep internetowy (www.coccodrillo.eu) . 

JEDNOSTKI WŁASNE

98

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

145

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas działalności zapewnia nam swobodę działań. Dobrze znamy realia polskiego rynku oraz potrzeby polskich partnerów. Wypracowaliśmy wiele skutecznych sposobów na zaspokojenie ich oczekiwań.

Podejmując współpracę z marką Coccodrillo franczyzobiorca zyskuje:

 • Możliwość działania pod znaną marką,
 • Bogatą ofertę asortymentową dla niemowląt i dzieci. Marka Coccodrillo spełnia niezbędne normy polskie oraz Unii Europejskiej dla odzieży dziecięcej,
 • Niskie nakłady finansowe związane z otwieraniem sklepu,
 • Bezpłatny projekt aranżacji wnętrza salonów przy ulicy,
 • Brak opłaty franczyzowej,
 • Brak konieczności inwestowania w towar,
 • Oszczędność czasu i pieniędzy. Zamawianie towaru odbywa się automatycznie na podstawie analizy sprzedaży,
 • Bezpłatne dostawy towaru bezpośrednio do sklepu (transport w dwie strony),
 • Ciągły dostęp do pełnej oferty firmy z gwarancją dysponowania wszystkimi nowościami,
 • Monitoring stanów towarowych sklepu umożliwiający precyzyjne i szybkie realizacje najlepiej rotujących towarów,
 • Odbiór niesprzedanego towaru od franczyzobiorcy (brak wydatków związanych z magazynowaniem towaru),
 • Pomoc przy ułożeniu i ekspozycji towaru zgodne z wypracowaną koncepcją visual merchandisingu,
 • Pomoc opiekuna regionalnego podczas otwarcia sklepu oraz opieka w trakcie prowadzenia działalności,
 • Korzyści płynące z działań reklamowych i promocyjnych podejmowanych przez franczyzodawcę,
 • Bezpłatne materiały promocyjne i neon z nazwą Coccodrillo,
 • Korzyści ze znaków towarowych, praw autorskich, tajemnic handlowych oraz wszelkich zastrzeżonych procesów i formuł franczyzodawcy,
 • Bezpłatne szkolenia dla personelu.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszty remontu uzależnione są od stanu zastanego lokalu. Przystąpienie do współpracy wiąże się z koniecznością wpłaty kaucji zwrotnej, która jest zabezpieczeniem towaru, który partner otrzymał w depozyt. Kaucja zwracana jest po zaprzestaniu współpracy. Agent zobowiązany jest zakupić licencje na oprogramowanie dostarczone przez franczyzodawcę. Dodatkowo niezbędny do prowadzenia działalności jest dostęp do internetu, komputer oraz drukarka fiskalna.​


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Partnerów poszukujemy w miastach powyżej 20 tys. mieszkańców w atrakcyjnych punktach w przestrzeni miejskiej oraz w galeriach handlowych. Lokal handlowy powinien mieć powierzchnią od 50 do 70 mkw. Agent musi posiadać tytuł prawny do lokalu, umowę najmu lub akt własności. Franczyzobiorca musi posiadać środki na inwestycję w aranżację oraz bieżącą działalność. Mile widziane jest zaangażowanie agenta w prowadzeniu salonu. Oczekujemy od przyszłych franczyzobiorców doświadczenia w handlu oraz znajomość rynku odzieżowego.​


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

CDRL S.A.

Pianowo, ul. Kwiatowa 2, 64-000 Kościan

(65) 511 87 00

info@coccodrillo.pl

coccodrillo.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mariusz Michalik

tel. 607 463 211 Pytania i oferty prosimy kierować na adres mailowy franczyza@coccodrillo.pl

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Coccodrillo.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.