Firma bez zmarszczek
Dlaczego stworzyliście państwo markę Collagen Cocktail?
Nasza firma i marka powstała w odpowiedzi na zauważalny na całym świecie rosnący trend na używanie produktów związanych z kolagenem. Coraz więcej osób intensywnie szuka sposobu zachowania młodości i piękna. Nasz płynny suplement diety Collagen Cocktail i przeciwzmarszczkowy krem do twarzy są jedynymi naturalnymi produktami na rynku kosmetycznym, które zawierają peptyd kolagenowy w tak wysokim stężeniu, obok kwasu hialuronowego i elastyny.
Czym wyróżniają się wasze produkty?
Collagen Cocktail to płyn do pielęgnacji urody z hydrolizowanym kolagenem o masie 9600 mg. W połączeniu z kwasem hialuronowym, elastyną, witaminą C i A, biotyną i cynkiem zapewnia optymalne wyniki. Zalecamy codzienne stosowanie naszego suplementu kosmetycznego przez okres dwunastotygodniowej sesji kosmetycznej, którą można powtarzać raz lub dwa razy w roku. Sesja kosmetyczna Collagen Cocktail redukuje zmarszczki, poprawia jędrność skóry, wzmacnia włosy i paznokcie oraz poprawia ich elastyczność. Z kolei przeciwzmarszczkowy krem do twarzy Collagen Cocktail to formuła wzbogacona kolagenem, kwasem hialuronowym i elastyną, aby odżywić głębokie warstwy skóry oraz wygładzić i ujędrnić cerę. Znacząco pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek, widocznie poprawia strukturę skóry, zwiększa jej objętość i jędrność.
Kto stoi za marką Collagen Cocktail?
Firma Welovebeauty, która jest właścicielem marki i praw do koktajli kolagenowych została założona na początku 2017 roku. Jej właściciele byli zaangażowani w produkcję i dystrybucję suplementów diety przez pięć lat przed założeniem firmy. Sprzedaż płynnego suplementu diety Collagen Cocktail rozpoczęła się w czerwcu 2017 roku, a krem przeciwdziałający starzeniu został wprowadzony na rynek w listopadzie ubiegłego roku.
W jaki sposób sprzedajecie swoje produkty?
85 proc. sprzedaży koktajlu kolagenowego odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego, a reszta w punktach sprzedaży detalicznej. Dlatego polskiemu masterfranczyzobiorcy będzie rekomendować, poza założeniem krajowego sklepu internetowego, otwarcie stoisk w drogeriach, hurtowniach, przychodniach zdrowia, klinikach urody.
Kto może zostać waszym partnerem?
Szukamy dystrybutorów w Polsce, którzy są gotowi założyć własną innowacyjną firmę kosmetyczną. Inwestycja nie jest wysoka, a zapewniamy zwrot w krótkim terminie i wysoką rentowność w długim okresie. Dobrze, żeby nasz partner miał minimum trzy lata doświadczenia w sprzedaży, najlepiej w branży kosmetycznej, miał między 25 a 60 lat i biegle posługiwał się językiem angielskim.
Na jakie wsparcie może liczyć?
Zapewniamy wdrożenie sklep internetowy w kraju partnera, a także usługi doradcze w celu prawidłowego wprowadzenia produktu na rynek. Dzielimy się naszym doświadczeniem i sugerujemy jaką przyjąć strategię komunikacyjną, żeby była najskuteczniejszea dla naszych partnerów.
Ile partner powinien mieć pieniędzy na start?
Na początek wystarczy około 10 tys. euro. Tyle potrzeba, żeby wprowadzić markę do Polski. Kwota ta powinna się zwrócić już po 4-6 miesiącach.
Rozmawiała Anna Smolińska
PRZECZYTAJ ARTYKUŁY
Adopt Parfums, francuska marka perfum i kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy z ponad 30-letnią tradycją, rozpoczyna rozwój swoich sklepów w Polsce. Obecna w 80 krajach na całym świecie marka co dwie sekundy sprzedaje flakon perfum o pojemności 30 ml.
Hiszpański marka Aromas Artesanales chce zbudować w Polsce sieć sprzedaży. Proponuje zarobek na rozlewanych perfumach.
– Działamy od 30 lat, jesteśmy w 48 krajach i co dwie sekundy sprzedajemy dwa flakony perfum o pojemności 30 ml – mówi Nicolas Pellegrini, dyrektor ds. rozwoju franczyzy Adopt Parfums.
Adopt Parfums, francuska marka perfum i kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy z ponad 30-letnią tradycją, rozpoczyna rozwój swoich sklepów w Polsce.
– Wielu klientów musi ograniczać wydatki i rezygnować z drogich, oryginalnych perfum. Dzięki temu zyskują marki takie, jak nasza – mówi Anna Doliwa-Wiśniewska, franchise manager Sorvella.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE
Gastronomia, bankowość, usługi? Sprawdzamy, jakie branże i koncepty franczyzowe dobrze radzą sobie na rynku i jaki pomysł na biznes najprawdopodobniej sprawdzi się w 2024 roku.
Żeby myśleć o otwarciu własnego McDonalda nie wystarczą tysiące ani setki tysięcy złotych . Potrzeba więcej. Ile? I co franczyzobiorca Złotych Łuków dostanie w zamian?
Paweł Marynowski z ZapieCKanek startuje z franczyzą. Czym zapiekanki jego marki wyróżniają się od konkurencji?
Pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Gdy ma się więcej pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.
Wiele osób wciąż myli franczyzę z franszyzą, która jest pojęciem z rynku ubezpieczeń. Niepoprawna jest również franczyzna czy też franszczyzna.
POPULARNE NA FORUM
Sposoby na zwiększenie sprzedaży?
Nawet jeśli nie prowadzisz sprzedaży w internecie, to właśnie tam zaczyna się wiele kwestii. Jak choćby świadomość istnienia marki, więc jeśli chcesz rozkręcić...
Sposoby na zwiększenie sprzedaży?
Wybierz grupe docelową dla kogo to ma być dokładnie, następnie wejdz w jego buty i pomyśl jak by to miało wyglądać zebyś się tym zainteresował, a jak masz sklep w...
FM Group - czy to ma waszym zdaniem sens?
W tym to już nie da sie zadnych pieniedzy zrobić, ludzie do tej marki stracili zaufanie.
Perfumy na mililitry
Witam, widzę, że już dobre kilkanaście lat ciągnie się ta dyskujsja i firma Refan jest ciągle obecna. Zastawiam się nad otwarciem stoiska. Czy jest tu może ktoś kto...
Polacy lubią prezenty
Każdy lubi prezenty ;)
Paznokcie w natarciu
jeśli kosmetyki to tylko naturalne, ja miałem problem z suchą skórą, dużo jeżdżę na rowerze i miałem wiecznie suchą skórę na twarzy i dłoniach. Dzięki kosmetykom...
Inwestycja w srebro - czy warto?
Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami, inwestycja w srebro jest mało opłacalna. Jeśli już naprawdę chcesz inwestować w jakiś kruszec, to zdecydowanie złoto....
Inwestycja w srebro - czy warto?
Chyba najlepiej inwestować w nieruchomości... Inwestycji głównie czynię pod okiem doświadczonych ludzi (więcej tu), z którymi współpracuję, jednak chciałabym w...