Raport o franczyzie w Polsce 2018 jest doskonałym źródłem informacji dla obecnych i potencjalnych organizatorów systemów franczyzowych, agencyjnych i partnerskich. Jeśli tworzysz swoją firmę franczyzową, wiedza z raportu pomoże Ci lepiej poznać rynek i uniknąć błędów, które popełnili dawcy licencji w ostatnich latach.
 

Zarządzający sieciami franczyzowymi będą mogli dzięki raportowi przeanalizować zmiany zachodzące w ich branży i lepiej dostosować swoje systemy do wymagań potencjalnych partnerów. Publikacja zawiera szczegółowe opisy poszczególnych branż, w szerszym niż dotychczas zakresie. Autorzy kompleksowo określili nowe tendencje na rynku franczyzy i agencji. Raportu został przygotowany przez ekspertów z firmy doradczej PROFIT system.

W publikacji szczegółowo przedstawiono m.in.: ogólny opis i specyfikę rynku, nawiązujący także do firm, organizacji, mediów i najważniejszych wydarzeń związanych z franczyzą i sieciami agencyjnymi, prognozy, perspektywy rozwoju, szczegółową analizę powiązań franczyzowych w poszczególnych branżach, która została poszerzona w najnowszej edycji o informacje ogólne o branży oraz o wiadomości z rynku franczyzy,
szczegółową klasyfikację sektorów, pozwalającą na dokładne dostosowane analiz do poszczególnych systemów oraz zaobserwowanie nowych prawidłowości na rynku, nowe tendencje, zmiany, wraz z ich przyczynami, dynamikę i strukturę branżową jednostek biorców licencji i własnych, dynamikę i strukturę systemów franczyzowych i agencyjnych, inwestycje biorców licencji franczyzowych i agencyjnych,
opis działalności inwestorów zagranicznych i ich udziału w rynku, skalę, kierunki i sposoby ekspansji zagranicznej polskich systemów franczyzowych, przyczyny niepowodzeń w działalności franczyzowej w Polsce i zagranicą. Wyniki badań zostały zaprezentowane na 27 wykresach i w 11 tabelach oraz szczegółowo opisane na ponad 100 stronach Raportu o franczyzie w Polsce 2018. Corocznie opracowywana od 2001 roku publikacja jest największym kompendium wiedzy o rynkach systemów franczyzowych i agencyjnych w Polsce.


Zasady i warunki zakupów

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza terenem Polski:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Wszystkie zamówienia wysyłamy w pierwszy dzień roboczy po potwierdzeniu otrzymania zapłaty. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski przez Pocztę Polską: ok. 1-3 dni roboczych. Czas dostawy zamówienia za granicę Polski przez Pocztę Polską: ok 7-14 dni roboczych. UWAGA: w okresie pandemii Poczta Polska może dostarczać przesyłki dłużej, dotyczy to zwłaszcza przesyłek zagranicznych, które mogą podlegać kwarantannie. Również nasze biuro funkcjonuje w ograniczonym zakresie, więc przesyłki mogą być nadawane z opóźnieniem. 

Formy płatności

Wszystkie zamówienia muszą być opłacone przed wysłaniem.

Lista dostępnych form płatności:

  • karty płatnicze: Google-Pay, Visa, MasterCard, American Express, maestro;
  • przez system bankowości internetowej: mBank, iPKO, ING, Bank Pekao S.A., Santander, Millenium, Alior, Credit Agricole, Inteligo, T-mobile, City-Handlowy,  BOŚ, Bank Nowy BFG, Toyota, Bank Spółdzielczy we Wschowie, Bank Pocztowy, Plus Bank, PayPall, Kasa Stefczyka)
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni)

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, pozostałe artykuły mogą być zwracane w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres ksiegarnia@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.