Raport o franczyzie w Polsce 2018 jest doskonałym źródłem informacji dla obecnych i potencjalnych organizatorów systemów franczyzowych, agencyjnych i partnerskich. Jeśli tworzysz swoją firmę franczyzową, wiedza z raportu pomoże Ci lepiej poznać rynek i uniknąć błędów, które popełnili dawcy licencji w ostatnich latach.
 

Zarządzający sieciami franczyzowymi będą mogli dzięki raportowi przeanalizować zmiany zachodzące w ich branży i lepiej dostosować swoje systemy do wymagań potencjalnych partnerów. Publikacja zawiera szczegółowe opisy poszczególnych branż, w szerszym niż dotychczas zakresie. Autorzy kompleksowo określili nowe tendencje na rynku franczyzy i agencji. Raportu został przygotowany przez ekspertów z firmy doradczej PROFIT system.

W publikacji szczegółowo przedstawiono m.in.: ogólny opis i specyfikę rynku, nawiązujący także do firm, organizacji, mediów i najważniejszych wydarzeń związanych z franczyzą i sieciami agencyjnymi, prognozy, perspektywy rozwoju, szczegółową analizę powiązań franczyzowych w poszczególnych branżach, która została poszerzona w najnowszej edycji o informacje ogólne o branży oraz o wiadomości z rynku franczyzy,
szczegółową klasyfikację sektorów, pozwalającą na dokładne dostosowane analiz do poszczególnych systemów oraz zaobserwowanie nowych prawidłowości na rynku, nowe tendencje, zmiany, wraz z ich przyczynami, dynamikę i strukturę branżową jednostek biorców licencji i własnych, dynamikę i strukturę systemów franczyzowych i agencyjnych, inwestycje biorców licencji franczyzowych i agencyjnych,
opis działalności inwestorów zagranicznych i ich udziału w rynku, skalę, kierunki i sposoby ekspansji zagranicznej polskich systemów franczyzowych, przyczyny niepowodzeń w działalności franczyzowej w Polsce i zagranicą. Wyniki badań zostały zaprezentowane na 27 wykresach i w 11 tabelach oraz szczegółowo opisane na ponad 100 stronach Raportu o franczyzie w Polsce 2018. Corocznie opracowywana od 2001 roku publikacja jest największym kompendium wiedzy o rynkach systemów franczyzowych i agencyjnych w Polsce.


Zasady i warunki zakupów

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza terenem Polski:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Wszystkie zamówienia wysyłamy w pierwszy dzień roboczy po potwierdzeniu otrzymania zapłaty. Zamówienia lekkie (do 3 egz.) wysyłamy Pocztą Polską. Zamówienia cięższe (4 lub więcej egz.) wysyłamy kurierem Inpost. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski przez Pocztę Polską to zazwyczaj od 1 do 4 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę Polski to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. UWAGA: w okresie pandemii Poczta Polska może dostarczać przesyłki dłużej, dotyczy to zwłaszcza przesyłek zagranicznych, które mogą podlegać kwarantannie. Również nasze biuro funkcjonuje w ograniczonym zakresie, więc przesyłki mogą być nadawane z opóźnieniem. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK, Google Pay;
  • karty kredytowe: Visa, Mastercard (kredytowe, debetowe, biznesowe, Maestro),
  • przez bankowość internetową: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander;
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni);
  • zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.

Dane firmy

PROFIT system sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP: 5222550821, REGON: 016299073, KRS: 183748