Kto może otworzyć własną restaurację McDonald's?

Spis treści
Spis treści / Sprawdź o czym jeszcze przeczytasz w numerze styczniowym miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".
Kto może zostać franczyzobiorcą McDonald's oraz w jakie koncepty gastronomiczne warto zainwestować – m.in. o tym przeczytasz w nowym numerze "Własny Biznes FRANCHISING".
 

W wydaniu 1/2021 (187)

POMYSŁY NA FIRMĘ

Zarabiamy na konopiach

Branża konopna to rynek z dużym potencjałem. Zarabiać można w niej na różne sposoby, m. in. dzięki franczyzie.

Otwieramy przychodnię zdrowia

Z prywatnej opieki medycznej korzysta już połowa Polaków. Żeby jednak prowadzić własną przychodnię, trzeba mieć końskie zdrowie.

Zakładamy miejską pasiekę

W miastach przybywa uli ustawionych na dachach budynków. To zasługa właścicieli firm pszczelarskich. Czy łatwo im zdobyć klientów?

E-FIRMA

Zdalne wsparcie dla pracujących rodziców

Projekt „Zdalnie z domu” i platforma zDziecmi.pl uratowały rodziców i dzieci, których pandemia zamknęła w domach. A także pracowników autorki obu rozwiązań.

E-biznes z Węgier

Róbert Kaszó stworzył internetową platformę Qjob, która łączy specjalistów i klientów. Teraz chce rozwijać swój pomysł w Polsce.

SUPERTEMAT

Franczyza ze smakiem

Gastronomia przechodzi trudny czas. Ale są koncepty, które mimo pandemii zarabiają i wciąż szukają franczyzobiorców.

Kto może otworzyć własną restaurację McDonald's?

Sylwia Diaków-Hrycyk prowadzi cztery restauracje pod szyldem McDonald's, Karolina Sokół trzy. Jaką drogę przeszły, zanim zostały franczyzobiorczyniami Złotych Łuków?

WŁASNY BIZNES

Przepis na zyskowną restaurację 

– Gdybym miał dzisiaj otwierać restaurację, to postawiłbym na taką, która ma szybką rotację gości 
i koncentruje się na prostym menu – mówi Marcin Koch, właściciel Bazaru Kocha i restauracji Talerzyki.

BIZNES NA SZPILKACH

Wizerunek w cenie

Wzięta stylistka musi umieć dobrze zestawiać ze sobą ubrania oraz lubić ludzi. Bo te najbardziej rozchwytywane są przez klientki często traktowane jak przyjaciółki.

WZROŚNIE SPADNIE

A może inwestycja w akcje?

Akcje to propozycja dla osób z nadwyżką finansową, nie dla ciułaczy. Jak masz 5 tys. zł, zainwestuj lepiej w biznesowy garnitur.

BIZNES STYLE

Zakupy (post)pandemiczne

Jak pandemia COVID-19 zmieniła zwyczaje zakupowe Polaków? 
I czy będą one trwałe?

MÓJ FRANCHISING

Franczyzobiorca z doświadczeniem

Marek Sawa prowadzi dwa sklepy Bricomarché. Przejmował placówki już funkcjonujące. W jaki sposób poradził sobie z biznesem działającym w silnym otoczeniu konkurencyjnym?

SONDA

Pieniądze na biznes

Wiele osób marzy o otwarciu własnej firmy, ale często przeszkodą jest brak wystarczających ilości pieniędzy na inwestycję. Czy można temu zaradzić?

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

336 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Jak wyjść na prostą dzięki restrukturyzacji?

Klient realizując swoje prawo do reklamowania produktu lub usługi, nie musi zastanawiać się, kto ponosi odpowiedzialność za wadę nabytego przez niego towaru. Powinien jedynie zdecydować, czy chce skorzystać z gwarancji, czy z rękojmi. Te dwie podstawy reklamacji różnią się między sobą terminami, zakresem i przede wszystkim adresatem żądań.

ABC FRANCZYZY

Swoboda kontrolowana

Kandydat na franczyzobiorcę musi liczyć się z tym, że we franczyzę wpisane jest ograniczenie swobody w prowadzeniu biznesu.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, a także w sklepie Publio.pl.


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748