Liderzy franczyzy znów się spotkają!

VIII Konferencja Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE - 2-3 czerwca 2022 roku / Konferencja to dwa dni spotkań, wykładów i warsztatów, które obejmują szeroki zakres zagadnień dot. biznesu, rynku i franczyzy oraz psychologii biznesu itp.
Czwartek
26.05.2022
Franczyzodawcy czekają z ciekawością na kolejną Konferencję Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE. Tematem rozmów będzie na pewno ustawa o franczyzie zapowiedziana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Czy trzeba będzie zmieniać umowy? Dowiedz się na miejscu!
 

Konferencja Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE od lat ma opinię miejsca, gdzie odbywają się najciekawsze wykłady i warsztaty o franczyzie i zarządzaniu. Wydarzenie to także okazja dla przedsiębiorców do wymiany doświadczeń oraz integracji wewnątrz środowiska franczyzy.

– Spotkania BEST FRANCHISE i możliwość porozmawiania z przedstawicielami rynku franczyzy to dawka solidnej wiedzy ważnej w codziennej pracy. Czerpanie inspiracji od innych to najlepszy motywator do pracy i rozwoju. Konferencja daje możliwość dyskusji z osobami z wielu branż, firm i teoretykami, którzy działają na gruncie franczyzy – mówi Monika Dąbrowska, prezes zarządu POF.

W tym roku podczas wydarzenia zostaną poruszone kwestie dotyczące możliwej ustawy regulującej rynek franczyzy. W dyskusji weźmie udział m.in. Polskie Stowarzyszenie Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców oraz Polska Izba Handlu.

– Popieramy dialog z różnymi środowiskami i organizacjami, które są blisko franczyzy w sposób praktyczny. Ich doświadczenie i wiedza są niezbędne w kreowaniu przepisów prawnych dot. franczyzy – podkreśla Monika Dąbrowska. 

Specjalistyczne wykłady

Konferencja to dwa dni spotkań, wykładów i warsztatów, które obejmują szeroki zakres zagadnień dotyczących biznesu, rynku i franczyzy oraz psychologii biznesu itp. Od lat konferencję odwiedzają znamienici goście ze świata ekonomii, psychologii i polityki. Wśród nich m.in. był prof. Marek Belka, prof. Jerzy Hausner, prof. Grzegorz Kołodko, Roman Młodkowski, prof. Jerzy Bralczyk i wielu innych.

– W tym roku także zadbaliśmy o ciekawy program. Będą tematy istotne dla rozwoju rynku i firm oraz rozwoju osobistego, co ma przełożenie na sukces prywatny i zawodowy. Staramy się dobierać ekspertów z różnych dziedzin, dzięki którym otrzymujemy możliwość poszerzenia horyzontów i patrzenia na wiele spraw i zjawisk z dotąd nieznanych nam stron – mówi Monika Dąbrowska.

W tym roku wśród gości pojawi się m.in. dr Jacek Santorski, dr Jacek Bartosiak, Janina Bąk, oraz zostaną poruszone następujące tematy:

  • „Wpływ geopolityki i zmian światowego porządku na biznes”,
  • „Czy badania statystyczne i marketingowe tworzą rzeczywistość, czy ją tylko odwzorowują?”
  • „Nowoczesne technologie i nowe pokolenia – „Matrix rewolucja”,
  • „Erystyka – sztuka prowadzenia sporów. Pojedynkowanie się na słowa – konfrontowanie racji. Jak dyskutować i rzetelnie argumentować?”,
  • „Każdy może być przywódcą, tylko trzeba wiedzieć „jak?”,
  • „Franczyza – czy należy regulować ją ustawowo? Jak to jest na świecie?”,
  • „Franczyza w rzeczywistości (po)pandemicznej i wojennej. Nastroje wśród potencjalnych franczyzobiorców. Prognozy na niełatwą przyszłość”.
  • Będzie także o pierwszych w Polsce studiach podyplomowych dotyczących franczyzy „Zarządzanie franczyzą”, realizowanej przez Szkołę Główną Handlową, których POF jest patronem honorowym.

VIII Konferencja Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE odbędzie się 2-3 czerwca 2022 roku w hotelu DoubleTree by Hilton przy ulicy Skalnicowej 21 w Warszawie. ZAPRASZAMY!

Zgłoszenia: pof@franczyza.org.pl

Partnerem Konferencji Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE jest firma ESOLEO, Europa Ubezpieczenia, McDonald’s i Polskie Stowarzyszenie Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców.


Miejsce ważnych rozmów o franczyzie i nie tylko / Od lat konferencję odwiedzają znamienici goście ze świata ekonomii, psychologii i polityki. Wśród nich m.in. był prof. Marek Belka, prof. Jerzy Hausner, prof. Grzegorz Kołodko, Roman Młodkowski, prof. Jerzy Bralczyk i wielu innych.
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Oszukani przez franczyzodawcę

Wspolpraca z firma Ship Center jako franczyzobiorca??? ODRADZAM SPRAWDZ ICH UMOWE U SWOJEGO PRAWNIKA, jest ona jednostronna i ukierunkowana na kary umowne ktore sobie sami...

48 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
Czy na odzieży można jeszcze zarobic?

Ja kupuję na hurtowni stradimoda.pl od jakiegoś roku nie zawiodłam się doradzą zawsze dobrze dbają o klienta a uwierzcie mi jest dużo hurtowni które chcą tylko...

40 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
piszę pracę na temat franchisingu :)

hej, tez poszukuję danych, znalazłaś coś może oprócz ilości placówek i marek franczyzowych?

14 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2023
Sukcesja w Intermarché i Bricomarché

przeciez to złodzieje

1 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2023
piszę pracę na temat franchisingu :)

Szukam szcegółowego raporty na temat franczyzy w latach przed pandemią i po. Rozumiem że osttani raport opublikowany był za rok 2010 ale niestety jego również nię mogę...

14 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2023
Praca magisterska - licencjacka o franchisingu

Witam, Jestem studentką III roku Finansów i Rachunkowości na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Obecnie prowadzę badania w ramach seminarium dyplomowego. Poniższa ankieta...

211 wypowiedzi
ostatnia 13.03.2023
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Znam osoby gdzie rocznie zarabiają 300 tys złotych prosze nie łżeć że hodowla się nie opłaca.

4 wypowiedzi
ostatnia 10.02.2023
Chciałbym otworzyć punkt z nawozami

Witam, posiadam plac oraz sprzęt potrzebny do dystrybucji nawozów dla rolnictwa i ogrodnictwa. Obecnie zajmujemy się sprzedażą wyrobów węglowych, a Nasza siedziba...

1 wypowiedzi
ostatnia 01.12.2022