Liderzy franczyzy znów się spotkają!

VIII Konferencja Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE - 2-3 czerwca 2022 roku / Konferencja to dwa dni spotkań, wykładów i warsztatów, które obejmują szeroki zakres zagadnień dot. biznesu, rynku i franczyzy oraz psychologii biznesu itp.
Czwartek
26.05.2022
Franczyzodawcy czekają z ciekawością na kolejną Konferencję Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE. Tematem rozmów będzie na pewno ustawa o franczyzie zapowiedziana przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Czy trzeba będzie zmieniać umowy? Dowiedz się na miejscu!
 

Konferencja Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE od lat ma opinię miejsca, gdzie odbywają się najciekawsze wykłady i warsztaty o franczyzie i zarządzaniu. Wydarzenie to także okazja dla przedsiębiorców do wymiany doświadczeń oraz integracji wewnątrz środowiska franczyzy.

– Spotkania BEST FRANCHISE i możliwość porozmawiania z przedstawicielami rynku franczyzy to dawka solidnej wiedzy ważnej w codziennej pracy. Czerpanie inspiracji od innych to najlepszy motywator do pracy i rozwoju. Konferencja daje możliwość dyskusji z osobami z wielu branż, firm i teoretykami, którzy działają na gruncie franczyzy – mówi Monika Dąbrowska, prezes zarządu POF.

W tym roku podczas wydarzenia zostaną poruszone kwestie dotyczące możliwej ustawy regulującej rynek franczyzy. W dyskusji weźmie udział m.in. Polskie Stowarzyszenie Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców oraz Polska Izba Handlu.

– Popieramy dialog z różnymi środowiskami i organizacjami, które są blisko franczyzy w sposób praktyczny. Ich doświadczenie i wiedza są niezbędne w kreowaniu przepisów prawnych dot. franczyzy – podkreśla Monika Dąbrowska. 

Specjalistyczne wykłady

Konferencja to dwa dni spotkań, wykładów i warsztatów, które obejmują szeroki zakres zagadnień dotyczących biznesu, rynku i franczyzy oraz psychologii biznesu itp. Od lat konferencję odwiedzają znamienici goście ze świata ekonomii, psychologii i polityki. Wśród nich m.in. był prof. Marek Belka, prof. Jerzy Hausner, prof. Grzegorz Kołodko, Roman Młodkowski, prof. Jerzy Bralczyk i wielu innych.

– W tym roku także zadbaliśmy o ciekawy program. Będą tematy istotne dla rozwoju rynku i firm oraz rozwoju osobistego, co ma przełożenie na sukces prywatny i zawodowy. Staramy się dobierać ekspertów z różnych dziedzin, dzięki którym otrzymujemy możliwość poszerzenia horyzontów i patrzenia na wiele spraw i zjawisk z dotąd nieznanych nam stron – mówi Monika Dąbrowska.

W tym roku wśród gości pojawi się m.in. dr Jacek Santorski, dr Jacek Bartosiak, Janina Bąk, oraz zostaną poruszone następujące tematy:

  • „Wpływ geopolityki i zmian światowego porządku na biznes”,
  • „Czy badania statystyczne i marketingowe tworzą rzeczywistość, czy ją tylko odwzorowują?”
  • „Nowoczesne technologie i nowe pokolenia – „Matrix rewolucja”,
  • „Erystyka – sztuka prowadzenia sporów. Pojedynkowanie się na słowa – konfrontowanie racji. Jak dyskutować i rzetelnie argumentować?”,
  • „Każdy może być przywódcą, tylko trzeba wiedzieć „jak?”,
  • „Franczyza – czy należy regulować ją ustawowo? Jak to jest na świecie?”,
  • „Franczyza w rzeczywistości (po)pandemicznej i wojennej. Nastroje wśród potencjalnych franczyzobiorców. Prognozy na niełatwą przyszłość”.
  • Będzie także o pierwszych w Polsce studiach podyplomowych dotyczących franczyzy „Zarządzanie franczyzą”, realizowanej przez Szkołę Główną Handlową, których POF jest patronem honorowym.

VIII Konferencja Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE odbędzie się 2-3 czerwca 2022 roku w hotelu DoubleTree by Hilton przy ulicy Skalnicowej 21 w Warszawie. ZAPRASZAMY!

Zgłoszenia: pof@franczyza.org.pl

Partnerem Konferencji Liderów Franczyzy BEST FRANCHISE jest firma ESOLEO, Europa Ubezpieczenia, McDonald’s i Polskie Stowarzyszenie Mikroprzedsiębiorców i Franczyzobiorców.


Miejsce ważnych rozmów o franczyzie i nie tylko / Od lat konferencję odwiedzają znamienici goście ze świata ekonomii, psychologii i polityki. Wśród nich m.in. był prof. Marek Belka, prof. Jerzy Hausner, prof. Grzegorz Kołodko, Roman Młodkowski, prof. Jerzy Bralczyk i wielu innych.
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Chciałbym otworzyć punkt z nawozami

Witam, posiadam plac oraz sprzęt potrzebny do dystrybucji nawozów dla rolnictwa i ogrodnictwa. Obecnie zajmujemy się sprzedażą wyrobów węglowych, a Nasza siedziba...

1 wypowiedzi
ostatnia 01.12.2022
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Początki prowadzenia własnej działalności gospodarczej choć są bardzo ekscytujące to jednak czasem bywają trudne. Rewelacyjnym sposobem na stawianie pierwszych kroków...

32 wypowiedzi
ostatnia 11.04.2022
Nowe sądy tylko dla franczyzy?

No no, swoją drogą ciekawe, że POF nie jest zainteresowane symetrią spraw sądowych i swego rodzaju rewizją rynku, czego ulubione USA już dawno dokonało. Wielki wstyd...

1 wypowiedzi
ostatnia 30.03.2022
Społeczność Franchising.pl

MEET AND FIT franczyza jeśli ktoś chce zacząć współprace z tą firmą to niech mocno się zastanowić ponieważ jeszcze dobry rok przed pandemią zamknęli się aż 15...

2 wypowiedzi
ostatnia 09.03.2022
Polska Organizacja Franczyzodawców w obronie zasad

a POF ma jakieś zasady?

1 wypowiedzi
ostatnia 04.03.2022
Punkt sprzedaży nawozów i środkow ochrony roślin

Witam.Posiadam kawałek placu i myślałem nad otwarciem punktu sprzedaży nawozów.Czy może by ktoś ma jakieś namiary na firmy które by chciały pomóc,pozdrawiam ...

6 wypowiedzi
ostatnia 09.08.2021
Mini piekarnia Fornetti

A co sie stalo s Fornetti w Polsce? Jak oni wszyscy znikli?

2 wypowiedzi
ostatnia 08.08.2021
Środki na działalność gospodarczą

Cześć Jestem świeżakiem na rynku wkrótce otworze swoją pierwszą działalność. Niestety nie posiadam środków na szybkie uruchomienie sklepu i cały czas poszukuje...

1 wypowiedzi
ostatnia 25.06.2021