Baumgart Kaffee to historia o tym, jak wielka miłość do kawy przeradza się w rodzinną palarnię.
 

To także historia o tym, jak czternastoletni chłopiec spełnia swoje marzenie i dziś, jako dorosły człowiek, po wielu próbach, doświadczeniach i potknięciach – zarządza rozpoznawalną marką. To także historia o sile rodziny, pracownikach, którzy stają się przyjaciółmi i patrzeniu w tę samą stronę.

Jesteśmy firmą, która działa na rynku od ośmiu lat. Przez wszystkie te lata doskonaliliśmy nasz model biznesowy, poszerzaliśmy asortyment i same usługi, by dziś cieszyć się palarnią kawy i manufakturą słodyczy. Sprowadzamy ziarna kawy z różnych stron świata, by potem palić je w tradycyjnych piecach bębnowych, pracujemy na prawdziwej belgijskiej czekoladzie, by łączyć ją z liofilizowanymi owocami, bakaliami, a nawet jadalnymi płatkami kwiatów. Nasze produkty mogą uzależnić, co potwierdzają wracający do nas od wielu lat klienci! W naszym asortymencie znajdziesz kawy, herbaty, czekolady, trufle, kremy czy syropy. Z własnych produktów możemy skomponować przepiękne i przepyszne zestawy prezentowe. Nie znamy innej firmy, która może się tym pochwalić!

Zarabiaj na aromatycznym biznesie, czyli dzielimy się tym, co dobre. 

Podjęliśmy decyzję, żeby dzielić się swoją wiedzą, produktami i pasją. Dotąd rozwijaliśmy się tylko na bazie swojej sieci sprzedaży, ale od dziś umożliwiamy wybranym partnerom franczyzowym rozwijanie marki Baumgart. 

Podejmując współpracę z Baumgart Kaffee otrzymasz możliwość prowadzenia unikalnych sklepów z tradycyjnie paloną kawą, słodyczami na bazie belgijskiej czekolady, herbatą i zestawami prezentowymi. Oprócz tego umożliwimy Ci dystrybucję produktów w lokalnych sklepach, restauracjach, agencjach reklamowych, firmach i kwiaciarniach. 

Co oferujemy? Wszystko to, co wypracowaliśmy na przestrzeni lat i doświadczeń! Otrzymasz od nas najwyższej jakości produkty, pełne wsparcie marketingowe takie jak katalogi, ulotki, wizytówki, szkolenie produktowe oraz szkolenie z obsługi klienta, gdzie zapoznamy Cię z misją i filozofią naszej firmy, a także w pełni wdrożymy do prowadzenia działalności. Będziemy Twoimi doradcami i wsparciem, ponieważ zależy nam na tym, by przedsięwzięcie, które będziemy tworzyć przynosiło nie tylko zyski, ale także satysfakcję i uśmiech. 

Konkrety, czyli możliwości, wymagania i zysk.

Naszym założeniem jest znalezienie na terenie całego kraju 40 partnerów franczyzowych. Na początek wymagamy pełnego zaangażowania w prowadzenie biznesu oraz wkładu finansowego w wysokości 50 – 100 tysięcy złotych. Zależy nam na tym, by rozwijać markę Baumgart z ludźmi takimi, jak my: zaangażowanymi, pełnymi pasji i pracowitymi. 

Ile można zarobić? Konkrety: pracujemy na wysokich marżach, poziom dochodowości osiąga się w ciągu 1 – 3 miesięcy, a dobrze prowadzony punkt sprzedaży w połączeniu z lokalną dystrybucją generuje zysk w przedziale 10 – 20 tysięcy złotych (w miesiącach około świątecznych nawet powyżej 50 tysięcy złotych). Jeden punkt sprzedaży można prowadzić samodzielnie, maksymalnie 1 – 3 osoby, w zależności od rozwoju. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, warunkami i możliwościami


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Pink Sushi.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank