Przejmij działający i dochodowy sklep marki Marc Cain w Warszawie.
 

Marc Cain to luksusowa niemiecka marka z wieloletnią tradycją i fantastyczną światową renomą. 

Sklepy tego brandu znajdują się we wszystkich najlepszych miastach Europy. 

W Polsce efektywnie działają  w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach i innych dużych miastach . Propozycja Marc Cain’a  to kolekcja sportowa, casualowa idealna zarówno na codzień jak i na weekendy. Linia bardziej elegancka to oferta dla Pań lubiących kobiecy styl, mniej sportowy ale ciągle komfortowy w noszeniu. 

Salon mieszczący się w najlepszym Centrum Handlowym w Warszawie przy ulicy Okopowej  to ponad 80m2 świetnego designu, praktycznego wykorzystania wnętrza pozwalającego na doskonałą ekspozycję ubrań. Jedyny franczyzowy salon tej marki w Warszawie umiejscowiony jest na parterze zaraz przy głównym wejściu w towarzystwie takich marek jak Paul& Shark, Guess, Max Mara, Michel Kors. Doskonała lokalizacja, duże witryny nie pozwalają przejść obok salonu obojętnie. 

Wypracowana baza lojalnych klientów oraz zgrany, bardzo profesjonalny zespół to gwarancja wspaniałej perspektywy salonu.  Doświadczenie naszej kadry zapewnia fantastyczną obsługę klienta, dbałość o szczegóły i poczucie, że zakupy dokonane w salonie to wspaniałe doświadczenie. 

Rozpoczęcie przygody z Marc Cainem będzie początkiem do sukcesu.

Zainteresowanych Państwa prosimy o kontakt z Iwoną Kasprzyk pod nr tel 512 219 888


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Carrefour.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank