Biznes dobry na bank!

Dojrzała sieć / Santander Bank Polska rozwija sieć placówek partnerskich od 2008. Obecnie liczy ona 170 placówek, którymi zarządza 134 partnerów.
Jedna placówka partnerska Santander Bank Polska może udzielić kredytów nawet powyżej 1 mln zł miesięcznie. Od tej kwoty partner otrzymuje prowizje. Chcesz też tyle zarabiać?
 

Santander Bank Polska rozwija sieć placówek partnerskich od 2008. Obecnie liczy ona 170 placówek, którymi zarządza 134 partnerów. I co trzeba zaznaczyć – z sukcesami! Na początku lutego br. sieć partnerska Santander Bank Polska celebrowała sukcesy w sprzedaży kredytu gotówkowego. Najlepsze placówki, które sprzedają minimum 1 mln zł kredytu gotówkowego w jednym miesiącu należą do tzw. Klubu Milionera. Aż 104 placówki w 2022 roku należały do Klubu i aż 16 z nich sprzedawało kredyty gotówkowe o wartości minimum 1 mln zł co miesiąc. 

– Naszymi partnerami są naprawdę świetni przedsiębiorcy, którzy potrafią każdą szansę przekuć w sukces. Szczególnie w tych trudnych czasach to duża umiejętność. Wśród naszych partnerów mamy osoby, które wcześniej pracowały w banku na etacie i osoby, które z bankowością nie miały wiele wspólnego. Bez względu na doświadczenie w bankowości potrafią dotrzeć do klienta i przedstawić zalety naszej oferty. Stąd tak duża liczba naszych partnerów w Klubie Milionera – mówi Anna Gniatkowska, dyrektor Departamentu Rozwoju Placówek Partnerskich.

Partnerzy prowadzący najlepsze placówki, należące do Klubu Milionera spotkali się w Zamku Topacz, by wspólnie świętować zeszłoroczne sukcesy. Potwierdzeniem osiągnieć były statuetki Klubu Milionera, które otrzymała każda placówka z wysoką sprzedażą kredytu gotówkowego na koncie. 

– Z kolei 2023 rok będzie rokiem, w którym produkty dla średnich i małych przedsiębiorstw będą grać główną rolę. Już teraz podnosimy kompetencje partnerów i pracowników placówek w zakresie finasowania firm – zapewnia Anna Gniatkowska.

Placówki partnerskie zapewniają kompleksową ofertę dla klientów indywidualnych oraz dla firm. W swoje ofercie posiadają takie produkty jak: kredyty, konta, karty kredytowe, ubezpieczenia oraz leasing, kredyty dla firm oraz konta firmowe. 

Doświadczenie mile widzianie, ale niekonieczne

Żeby dołączyć do sieci Santander Partner nie trzeba mieć doświadczenia bankowego, ale przydaje się doświadczenie biznesowe. Ważne jest posiadanie pieniędzy na rozpoczęcie działalności, miejsce gdzie można otworzyć placówkę i ludzi, którzy chcieliby w placówce pracować. 

Bank wyposaża placówkę w meble, sprzęt IT, oznakowanie placówki. Po stronie partnera pozostaje zapewnienie odpowiednich systemów bezpieczeństwa.  Ważna jest kwestia wynagrodzenia, które składa się aż z trzech elementów: prowizji za sprzedaż nowych produktów, wynagrodzenia z bazy i bonusów za wielkość i jakość sprzedaży.    

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, a nasi przedstawiciele skontaktują się z Tobą!


Czas na celebrację / Partnerzy prowadzący najlepsze placówki Santander Bank Polska, należące do Klubu Milionera spotkali się w Zamku Topacz, by wspólnie świętować zeszłoroczne sukcesy.
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Santander Bank Polska.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank