Zarabiaj na lodach!

Pieniądze na start / Franczyzobiorcy Mniami Ice Cream mogą liczyć na pomoc w finansowaniu na starcie swojej firmy. Franczyzobiorca może sfinansować zakup przyczepy leasingiem.
Mniami Ice Cream – jedyny w Polsce koncept franczyzowy, łączący dwa najpopularniejsze rodzaje lodów!
 

(REKLAMA)

Lody to największa i najszybciej rozwijająca się kategoria na rynku słodyczy, ze średnią roczną dynamiką wzrostu na poziomie 10 proc. A Mniami Ice Cream łączy w jednym punkcie dwa najpopularniejsze rodzaje lodów – kultowe świderki i tradycyjne lody rzemieślnicze. 

– Nasza znajomość rynku i doświadczenie sprawiają, że ten biznes jest dochodowy. W ubiegłym roku sprzedaż lodów netto naszego letniego konceptu, za dwa wakacyjne miesiące, w punkcie zlokalizowanym w miejscowości liczącej mniej niż 1 tys. mieszkańców, wyniosła blisko 90 tys. zł – mówi Emilia Kazana, opiekun biznesowy franczyzobiorców Mniami Ice Cream.

Mniami Ice Cream gwarantuje sprawdzony model biznesowy oraz wsparcie przez cały czas trwania umowy franczyzowej. 

– Nasz koncept został stworzony zarówno dla osób, które poszukują pasywnego źródła dochodu, jak również dla tych, którzy szukają alternatywy dla aktualnej pracy – mówi Michał Kłusek, franczyzodawca Mniami Ice Cream.

Koncept rozwija się w oparciu o mobilne, ergonomiczne punkty sprzedaży. Są w pełni przygotowane do działania. Każdy z nich zawiera m.in. pełną zabudowę meblową, system hydrauliczny oparty na obiegu zamkniętym (zlew, bateria, pompka, podgrzewacz, części hydrauliczne), maszynę do świderków, konserwator do lodów, szafę mroźnię, gofrownicę, witrynę chłodniczą i inne niezbędne do pracy urządzenia. Przyczepa wymaga tylko podłączenia do prądu. Obok niej można ustawić ogródek gastronomiczny, który może zwiększyć obroty punktu. 

– Gwarantujemy gotową lokalizację, know-how i kompleksowe szkolenia, zatowarowanie i wysoką jakość produktów. Franczyzobiorcy mogą liczyć na wsparcie marketingowe, logistyczne, pomoc dedykowanego opiekuna na każdym etapie prowadzenia biznesu – wylicza Michał Kłusek. 

Co ważne – mogą też liczyć na pomoc w finansowaniu na starcie swojej firmy. Franczyzobiorca może sfinansować zakup przyczepy leasingiem. Po wpłaceniu wkładu własnego w ciągu siedmiu dni otrzymuje od franczyzodawcy dofinansowanie, w wysokości 17,9 tys. zł netto .

– Wspieramy w ten sposób naszych franczyzobiorców w pierwszych dniach prowadzenia biznesu – podkreśla Michał Kłusek.

Sezon na lody właśnie rusza. Czas wykorzystać okazję. Mniami Ice Cream daje na to sprawdzony przepis. 

Dodatkową opcją, którą oferuje franczyza Mniami Ice Cream jest możliwość rozszerzenia oferty na okres jesienno-zimowy o gorące kołacze. Dzięki temu koncept może być również dochodowym biznesem całorocznym.

W celu uzyskania oferty franczyzowej prosimy o wypełnienie formularza lub o kontakt:

mail: franczyza@dolcisapori.pl
franczyzaicecream.pl
tel. 536 856 768


Wykorzystaj okazję! / Sezon na lody właśnie rusza. Czas wykorzystać okazję. Mniami Ice Cream daje na to sprawdzony przepis.
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do 5.10.15.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank