Marzysz o miejscu pracy, gdzie będziesz się czuć jak w domu? Praca będzie przyjemnością i pasją, a nie obowiązkiem?
 

Takim właśnie miejscem są sklepy 5.10.15. Otwórz z nami swój własny sklep i zostań swoim szefem! 

Niezależnie czy masz doświadczenie w biznesie czy razem z nami będziesz stawiać pierwsze kroki przy prowadzeniu własnej działalności, otoczymy Ciebie pełnym wsparciem merytorycznym, podzielimy się naszym know how oraz zapewnimy pakiet szkoleń dla Ciebie i Twoich pracowników. Koncept franczyzowy 5.10.15. został stworzony tak, aby każda osoba czuła się dobrze prowadząc swój własny biznes i mogła w tym odnosić sukcesy. 

Sklepy z odzieżą dziecięcą to bezpieczny kierunek rozwoju biznesu, ponieważ dzieci rodziły się i będą rodzić się zawsze, a co za tym idzie zapotrzebowanie na ubrania i akcesoria cieszą się i będą się cieszyć niesłabnącą popularnością. Obecnie już blisko 70 proc. sklepów jest prowadzanych przez kobiety, co pokazuje, że to przestrzeń, gdzie swobodnie połączysz obowiązki mamy z obowiązkami nowoczesnej bizneswoman. Historie sukcesu naszych partnerek pokazują, że jest to biznes na lata, i że razem z nami warto wzrastać i otwierać kolejne sklepy.

Aby otworzyć sklep razem z nami powinnaś wykonać kilka prostych kroków:

  1. Posiadać własną działalność gospodarczą
  2. Znaleźć lokal minimum o pow. 50 m2, z jedną witryną, zlokalizowany w centrum handlowym lub przy ulicy o charakterze handlowym
  3. Pozwolić się przeprowadzić przez poszczególne etapy nawiązywania współpracy swoim opiekunom z 5.10.15.

My zapewnimy Ci:

  1. Pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie otwarcia i także po nim.
  2. Towar, który otrzymasz w komis, dzięki czemu nie będziesz musiała się martwić o koszty przecen i ubrania z nieaktualnych sezonów – wszystko bierzemy na siebie.
  3. Sprzęt IT za 1 zł i wsparcie w jego obsłudze. 

Wszystkie osoby zainteresowane otwarciem sklepu 5.10.15. zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie:  bit.ly/43v6NpI


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do 5.10.15.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank