Zbuduj swój dochód pasywny za 2 tys. zł

Plan do wykonania / Założeniem Fast Energy jest zbudowanie sieci mobilnych powerbanków, które dostępne będą w wielu miejscach publicznych, np. hotelach, restauracjach, kinach, centrach fitness, klubach, czyli wszędzie tam, gdzie panuje duży przepływ potencjalnych klientów.
Fast Energy, międzynarodowa sieć mobilnych stacji do ładowania telefonu, szuka franczyzobiorców. Na inwestycję wystarczy zaledwie 2 tys. zł.
 

Każdy z nas znalazł się w sytuacji, kiedy nagle rozładował mu się telefon. Bez powerbanku jedynym ratunkiem okazywała się kawiarnia, bar czy restauracja, gdzie mogliśmy naładować sprzęt, o ile mieliśmy przy sobie ładowarkę. Niestety, ukłon w stronę klienta i podładowanie telefonu czy innego urządzenia często powoduje, że personel zamiast w pełni skupić się na zadaniach, myśli o pozostawionym przez klientów gadżecie – aby go oddać, aby nie został skradziony, zalany, co jest dość kłopotliwe. Aby nie narażać właścicieli lokali na utratę sympatii klientów spowodowaną odmową pomocy, Daniel Lasko i Kamil Naskręt stworzyli sieć Fast Energy, u podstaw której leży ekonomia współdzielenia. Mogą na niej skorzystać zarówno właściciele punktów, w których stoją stacje, oraz ich klienci. Pomysł przypadł rynkowi do gustu. Obecnie Fast Energy posiadała ponad 2,5 tys. punktów rozmieszczonych w całej Polsce i nie tylko.

Jak można skorzystać ze stacji Fast Energy?

Jest to banalnie proste. Należy pobrać aplikację Fast Energy, zeskanować kod QR, sprawdzić cenę i już można ładować własne urządzenia. Nie trzeba czekać w lokalu aż telefon się naładuje, bo powerbank można zwrócić w dowolnej stacji Fast Energy. Dopiero wówczas płaci się za wypożyczenie.

Dla kogo to biznes?

Idea Fast Energy jest prosta, podobnie jak model współpracy z siecią. Założeniem firmy jest zbudowanie sieci mobilnych powerbanków, które dostępne będą w wielu miejscach publicznych, np. hotelach, restauracjach, kinach, centrach fitness, klubach, czyli wszędzie tam, gdzie panuje duży przepływ potencjalnych klientów.

– Jeśli masz swój lokal i chcesz dodatkowo zarobić to stacja ładowania Fast Energy idealnie się do tego nadaje. Zarabiać z nami możesz również wtedy, gdy nie masz lokalu czy innego biznesu. Musisz wówczas przekonać właściciela działającego biznesu, żeby umożliwił Ci darmowe postawienie stacji z powerbankiem. W taki właśnie sposób postawiona jest większość stacji w sieci Fast Energy – zapewnia Kamil Naskręt.

Właściciela lokalu będzie to kosztować niewiele (jedna stacja pobiera prądu za 10-20 zł miesięcznie), a zyska udogodnienie dla swoich klientów, odciąży personel z konieczności ładowania telefonów klientów, a na dodatek jego lokal będzie promowany w aplikacji Fast Energy! Zbudować dochód pasywny możesz nawet jeśli nie posiadasz własnej działalności gospodarczej. Właściciele tłumaczą, że istnieje możliwość prowadzenia działalności nierejestrowanej, która od lipca 2023 roku pozwala na przychód w wysokości 2,7 tys. zł brutto miesięcznie. 

Co trzeba zrobić, żeby zarabiać na stacjach mobilnych Fast Energii?

Wystarczy postawić ją w widocznym miejscu w swoim lokalu. Uzupełnić kartę lokalizacji i wysłać na adres: fastenergypoland@gmail.com. Zadbać o poprawne działanie stacji. Raz na kwartał franczyzodawca wypłaci ci 70 proc. obrotu ze swoich stacji.

Ile można zarobić?

Jeśli jedna osoba wynajmie dziennie jeden powerbank i zapłaci za wynajem 12 zł (średnia kwota) to w rok zarobisz ponad 3 tys. zł na jednej stacji ładowania. Gdy klientów albo stacji będzie więcej, wzrośnie także twój zarobek!

Zarabiaj z nami: POMYSŁ NA BIZNES - Stacja Fast Energy - POWERBANKI - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl


Zarobek franczyzobiorcy / Jeśli jedna osoba wynajmie dziennie jeden powerbank i zapłaci za wynajem 12 zł (średnia kwota) to w rok zarobisz ponad 3 tys. zł na jednej stacji ładowania. Gdy klientów albo stacji będzie więcej, wzrośnie także twój zarobek!