To już 15 lat od kiedy działa sieć placówek partnerskich Santander Bank Polska. Obecnie w sieci istnieje 170 placówek, którymi zarządza 148 Partnerów Banku.
 

– Przez lata zmienialiśmy się i rośliśmy – mówi Anna Gniatkowska, dyrektor Departamentu Rozwoju Placówek Partnerskich w Santander Bank Polska. – Od punktów przyjmujących wpłaty i udzielających kredytów na niewielkie kwoty, placówki partnerskie przeistoczyły się w placówki bankowe, oferujące swoim klientom szeroką ofertę produktową”.

Santander Bank Polska placówki partnerskie otwiera w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców, gdzie nie ma oddziałów własnych lub innych placówek partnerskich banku. Zdarza się również, że bank oddaje oddział w ręce partnera. Tym samym partner otrzymuje gotowy biznes, czyli w pełni wyposażoną placówkę, z bazą klientów, znaną na lokalnym rynku. 

– Osobom, które decydują się przejąć oddział, w gruncie rzeczy dajemy gotowy biznes. I podkreślamy, że o ten biznes trzeba dbać i prężnie działać, by przynosił dochody. Dlatego, gdy szukamy partnera, stawiamy na ludzi przedsiębiorczych, z wizją rozwoju, rozumiejących potrzeby i wyzwania dzisiejszego świata – dodaje Anna Gniatkowska.

Czy tacy ludzie pojawią się na targach franczyzowych? I czy oferta Santander Bank Polska będzie dla nich atrakcyjna?

Przekonamy się o tym już 19 października, gdy ruszą Tragi Franczyza w Warszawie.

– W tym roku zdecydowaliśmy się wziąć udział w Targach Franczyza. Liczymy, że w ciągu trzech targowych dni zawitają do nas osoby, dla których siła naszej marki, lata doświadczenia a przede wszystkim nasza oferta okaże się na tyle intersująca, że będziemy mogli nawiązać współpracę. Tym bardziej, że nowe placówki czekają na swoich partnerów – mówi Anna Gniatkowska

Najnowsze oferty prowadzenia placówek są dostępne na stronie santanderpartner.pl.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Santander Bank Polska na Targach Franczyza!

 

 

 

 

 

 

 


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Santander Bank.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank