Rozwiń skrzydła i otwórz nowy rozdział w swoim życiu zawodowym!
 

5.10.15. Twoim zaufanym partnerem w świecie franczyzy!

Marzysz o pracy, w której będziesz czuć się jak w domu? Która da Ci możliwość rozwijania Twoich pasji i kompetencji biznesowych, jednocześnie stwarzając przestrzeń na życie prywatne? Pragniesz sprawczości i niezależności, przy jednoczesnym poczuciu wsparcia, stabilności i bezpieczeństwa? Takie środowisko pracy stwarza dla swoich franczyzobiorców marka  5.10.15.  Otwórz z nami swój własny sklep z odzieżą dziecięcą, sięgnij po swoje marzenia i zostań swoim własnym szefem! 

Postaw na siebie i otwórz z nami swój sklep 5.10.15. 

Nasza oferta franczyzowa skierowana jest zarówno do doświadczonych przedsiębiorców, jak i do tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie. Każdy, kto decyduje się na otwarcie swojego sklepu 5.10.15. otrzymuje od nas pełne, merytoryczne wsparcie. Podzielimy się z Tobą całym naszym know how, popartym 30-letnim doświadczeniem. Zapewnimy kompleksowy pakiet szkoleń dla Ciebie i Twoich pracowników, abyś mógł szybko i efektywnie przekuć swoje nowe wyzwania w pierwsze sukcesy. 

Z 5.10.15. prowadzisz swój własny biznes, ale nigdy nie jesteś sam!

Wybierając nasz model franczyzowy, możesz skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – Twoim kliencie. Nie musisz mierzyć się ze wszystkim samodzielnie, jak ma to miejsce w tradycyjnym modelu biznesowym. Nasze wsparcie nie kończy się w dniu otwarcia sklepu. Będziemy towarzyszyć Ci  na kolejnych etapach Twojej drogi biznesowej. Nasi franczyzobiorcy korzystają z pomocy ekspertów w obszarach logistyki, IT, visual merchandisingu (aranżacji wizualnej sklepu) czy marketingu. Wierzymy, że  drodze do celu trzeba mieć towarzysza, na którym możemy polegać.

Twój rozwój w branży mody dziecięcej

Branża odzieży dziecięcej stanowi istotny segment rynku detalicznego w Polsce. Istnieje stałe zapotrzebowanie na ubrania i akcesoria dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Własny sklep z odzieżą dziecięcą polskiej marki, o znanej renomie i przystępnych cenach - to kierunek rozwoju idealny dla Twojej firmy.

Mama w biznesie – siła, niezależność, elastyczność

5.10.15. to zaufany partner, który pomoże Ci rozwinąć skrzydła i postawić pierwsze kroki na rynku pracy, np. po urlopie macierzyńskim. Aktualnie prawie 60% sklepów 5.10.15. prowadzonych jest przez kobiety! To najlepszy dowód, że udało nam się stworzyć przyjazne środowisko, w którym z łatwością pogodzisz swoją rolę mamy z ambicjami zawodowymi i zadaniami przedsiębiorczyni. 

Dzięki 5.10.15. możesz zrealizować swoje marzenie o własnym, kobiecym biznesie! Wróć do aktywności zawodowej albo zmień dotychczasową pracę na własnych warunkach! To najlepsza decyzja dla Ciebie i Twoich bliskich. Elastyczny grafik pozwoli Ci znaleźć czas dla rodziny, przyjaciół i dla Ciebie samej! Historie sukcesu naszych partnerek pokazują, że jest to biznes na lata, dający mnóstwo radości, niezależności i satysfakcji.

Choć kobiety często mierzą się z brakiem wiary we własne możliwości, my jesteśmy pewni, że to właśnie one posiadają wyjątkowe zdolności, które sprawiają, że otwarcie własnego sklepu będzie świetnym pomysłem. Skuteczne zarządzanie czasem, elastyczność i zdolność do wielozadaniowości są kluczowymi umiejętnościami w handlu detalicznym. Kobiety są wszechstronne, kreatywne i doskonale rozumieją potrzeby rodziców i małych dzieci. To sprawia, że są nieocenione w kontakcie z klientami i selekcjonowaniu asortymentu dostosowanego do ich potrzeb.

Przekonaj się, że stawianie na siebie to inwestycja, która najszybciej się zwraca. Postaw na siebie, to Twój czas.

Szczegóły naszej oferty

Dołączając do rodziny 5.10.15., stajesz się częścią jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży odzieży dziecięcej. 5.10.15. obecna jest na polskim rynku już od 30 lat i posiada ponad 220 salonów sprzedaży na terenie całego kraju oraz sklep internetowy 51015kids.eu. Sieć sklepów 5.10.15. to jeden z największych systemów franczyzowych w Polsce.

Jeśli mieszkasz w mieście powyżej 15 000 mieszkańców, w którym nie ma jeszcze sklepu 5.10.15. – nie zwlekaj, otwórz swój sklep razem z nami i postaw swój pierwszy krok na nowej drodze do spełnienia zawodowego!

Franczyza 5.10.15. to biznes na przejrzystych zasadach. Aby rozpocząć, potrzebujesz:

  1. Własnej działalności gospodarczej – pamiętaj, że zakładając swoją pierwszą działalność, możesz otrzymać dodatkowe dotacje z Urzędu Pracy w swoim mieście.
  2. Lokalu o powierzchni minimum 50 m2, z jedną witryną, w centrum handlowym lub przy ulicy o charakterze handlowym.
  3. Otwartości na współpracę z opiekunami z 5.10.15. 

My zapewniamy Ci:

  • Pełne merytoryczne wsparcie na każdym etapie otwarcia i prowadzenia sklepu.
  • Pomoc w doborze lokalizacji i bezpłatny projekt aranżacji sklepu.
  • Kompletne wyposażenie  sklepu ( koszt wyposażenia sklepu do 70 m2. z jedną witryną wynosi od 39 990 zł.)
  • Zatowarowanie sklepu – użyczamy towar nieodpłatnie przez cały okres trwania umowy.
  • Sprzęt IT za 1 zł i wsparcie w jego obsłudze.

Dołącz do nas i otwórz nowy rozdział w Twoim życiu zawodowym! Nie czekaj, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie internetowej:  https://bit.ly/46ixJdX

 


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do 5.10.15.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank