Mail Boxes Etc. oferuje przedsiębiorcom model biznesowy, który umożliwia wejście do skonsolidowanej sieci, składającej się z 3100 centrów rozwiązań biznesowych na świecie.
 

Usługi kurierskie, logistyczne i marketingowe, które zapewniają Centra Rozwiązań Biznesowych dla swoich klientów, mają coraz większe znaczenie strategiczne. Pozwalają aspirującym przedsiębiorcom i tym, którzy chcą rozwijać swoją działalność, zoptymalizować swój czas, korzystając z doświadczenia rozległej sieci profesjonalistów. Dzięki zespołowi ekspertów i ciągłym szkoleniom franczyza Mail Boxes Etc. stanowi odpowiedź na potrzeby sektora MŚP i chęć prowadzenia działalności gospodarczej.

Franczyza MBE daje możliwość korzystania ze sprawdzonych strategii budowania, rozwijania i optymalizowania relacji z klientami, pomagając swoim franczyzobiorcom stworzyć silny i trwały biznes. Centra MBE oferują szeroką gamę rozwiązań od pakowania i wysyłki towarów, zaawansowane narzędzia do zarządzania logistyką i e-commerce po rozwiązania w zakresie druku i marketingu. 

Podstawą solidnego i rozwijającego się biznesu jest przedsiębiorca zdolny do zrozumienia potrzeb swoich klientów. Takim przedsiębiorcą jest Piotr Nowak – właściciel Centrum MBE na warszawskim Wilanowie. Piotr otworzył swoje Centrum Rozwiązań Biznesowych MBE w 2018 roku i szybko zobaczył swoją przedsiębiorczą przyszłość: pełną wyzwań, ale także wielu osobistych osiągnięć i satysfakcji. Jego głównym celem było znalezienie biznesu bazującego na solidnych i sprawdzonych rozwiązaniach, biznesu. który ma charakter międzynarodowy i dysponuje narzędziami wspierającymi biznes. Swoich pierwszych klientów znalazł wśród firm w swojej okolicy i w krótkim czasie zbudował silne więzi, które trwają do dziś. 

Jak sam twierdzi: MBE dostarcza nam zestaw narzędzi pozwalających stworzyć kompleksową ofertę praktycznie dla każdego klienta. Głębokość i elastyczność narzędzi MBE pozwala nam rozwijać nowe sektory, szczególnie w zakresie bardzo dynamicznie rozwijającego się e-commerce”.

Historia Piotra jest źródłem inspiracji dla wszystkich tych, którzy marzą o otwarciu własnego biznesu i rozpoczęciu kariery jako przedsiębiorca. Piotr odniósł sukces dzięki dużemu zaangażowaniu, determinacji i wsparciu sieci franczyzowej, jaką jest MBE, co pozwoliło mu na ciągły i stabilny rozwój.

O historii Piotra przeczytasz więcej na: https://www.mbe-franchising.pl/dolacz-do-mbe/.

Jeśli podobnie jak Piotr chcesz stworzyć własną historię przedsiębiorczości i stać się ekspertem w obszarze wysyłki i pakowania, logistyki i e-commerce oraz marketingu i druku, zacznij od jednego małego kroku: skontaktuj się z nami i dołącz do naszej sieci franczyzowej. Dzięki szybko rozwijającemu się modelowi biznesowemu MBE, możemy wspólnie zbudować fundamenty dla twojej przedsiębiorczej kariery. Będziesz mógł liczyć na stabilność już ugruntowanej marki, a także na ciągłe wsparcie naszych ekspertów na każdym etapie rozwijania swojego biznesu.


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do MBE.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank