Przepis na sukces franczyzy kebabów? Bezkompromisowy marketing. Właśnie dzięki przemyślanym, wielokanałowym działaniom promocyjnym Am Am Kebab skrada podniebienia fanów street foodu.
 

Rosnąca popularność marki mobilnych punktów kebabowych to ogromna korzyść dla przyszłych franczyzobiorców. Ci mogą liczyć na łatwy start i pewny zarobek już od pierwszego dnia prowadzenia działalności.

Strach przed nadmiernym ryzykiem finansowym i odpowiedzialnością blokują Twoje marzenia o własnym lokalu gastronomicznym? 

Obawy, że nie podołasz na wymagającym rynku, są całkowicie zrozumiałe – jednak pierwsze kroki w gastronomii wcale nie muszą być obarczone stresem i niepewnością.

Współpraca z Am Am Kebab, siecią mobilnych punktów kebabowych, to pewny start na rynku street food. Jako franczyzobiorca nie martwisz się o brak doświadczenia, logistykę czy marketing – franczyzodawca zapewnia Ci kompleksowe wsparcie na starcie i w trakcie prowadzenia biznesu.

Siła marketingu Am Am Kebab

Am Am Kebab nie tylko oferuje franczyzobiorcom know-how operacyjne, ale również dba o kompleksowy marketing. To oznacza, że jako franczyzobiorca możesz korzystać z wypracowanego wizerunku i skutecznie promować swój punkt na lokalnym rynku. Zobacz, w jaki sposób Am Am Kebab buduje markę, która pozwala franczyzobiorcom generować czyste zyski.

Rozpoznawalni ambasadorzy i partnerzy marki

Dodatkowo franczyzodawca współpracuje z partnerami o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, takimi jak Warszawski Koks (klienci w menu znajdą produkty WK DZIK), Kanał Sportowy oraz Ptak Warsaw Expo. Franczyzie Am Am Kebab zaufali też m.in. Kaufland, Carrefour, NapolloRWS, LCP Properties Mallson. Dzięki temu franczyzodawca dociera do szerokich, zaangażowanych społeczności swoich ambasadorów i partnerów, tym samym budując rozpoznawalność i zaufanie.

Zawsze tam, gdzie coś się dzieje

Am Am Kebab prowadzi aktywne kampanie reklamowe online i offline. Marka jest obecna w mediach społecznościowych (m.in. na Facebooku, Instagramie, TikToku i YouTubie) i w outdoorze, gdzie bezpośrednio przyciąga do punktów franczyzowych nowych klientów.

To nie wszystko. Franczyzodawca mocno postawił na sponsoring i akcje charytatywne, by być zawsze tam, gdzie potencjalni klienci. Am Am Kebab sponsoruje m.in. zawodników i wydarzenia sportowe, takie jak MB Boxing Night, Charity Fight Night czy Underground Boxing Night.

Wsparcie marketingowe dla franczyzobiorcy

Am Am Kebab działa dwutorowo – dba o rozpoznawalność samej marki, ale też zapewnia bezpośrednie wsparcie dla konkretnego punktu gastronomicznego.

Franczyzobiorcy otrzymują bieżącą pomoc w działaniach promocyjnych – m.in.: gotowe materiały reklamowe, takie jak ulotki na dzień otwarcia, pakiet na otwarcie oraz windery, które skutecznie przyciągają uwagę lokalnej społeczności.

Do promocji online Am Am Kebab dostarcza profesjonalne zdjęcia, wideo i grafiki na social media, umożliwiając regularne publikowanie atrakcyjnych treści. Materiały z wizerunkiem Kamila Grosickiego podnoszą rozpoznawalność punktu i przyciągają uwagę nie tylko fanów piłki nożnej.

Dzięki temu franczyzobiorcy mogą prowadzić działania marketingowe przy minimalnym lub zerowym koszcie, co pozwala na efektywne zwiększanie sprzedaży bez dodatkowych wydatków. 

Postaw na biznes, który zarabia cały rok

Franczyza Am Am Kebab to nie tylko silna marka i rozpoznawalność, ale także liczne korzyści operacyjne i finansowe, dzięki którym rozpoczęcie własnego biznesu jest łatwe i bezstresowe.

Na start otrzymasz mobilny i w pełni wyposażony punkt gastronomiczny. Nie musisz martwić się o zakup dodatkowych sprzętów czy inwestycje w przyczepę – wszystko, czego potrzebujesz, będzie dostarczane w pakiecie. Zobacz jak wygląda przyczepa Am Am Kebab na https://amamkebab.pl/

Dzięki mobilności Twoja przyczepa może dotrzeć tam, gdzie jest najwięcej klientów. W postpandemicznym świecie to ogromna zaleta, bo możesz dostosować się do zmieniających się warunków. Franczyzodawca pomoże Ci w znalezieniu odpowiednich miejsc i negocjacjach najmu powierzchni.

Z Am Am Kebab nie musisz uczyć się na własnych błędach – masz dostęp do sprawdzonych rozwiązań i strategii, które pomogą Ci uniknąć typowych pułapek i wyzwań, z jakimi borykają się początkujący przedsiębiorcy.

Co najważniejsze – opracowany przez Am Am Kebab model biznesowy umożliwia Ci generowanie zysków przez cały rok, a nie tylko w okresie wiosenno-letnim. Brak przestojów gwarantuje szybki zwrot z inwestycji i stały zarobek, niezależnie od okoliczności.

Ile możesz zarobić w Am Am Kebab? Kalkulator opłacalności

Chcesz zacząć przygodę z Am Am Kebab? Potrzebujesz jedynie ok. 10 tys. złotych na start – z kolei jako franczyzobiorca będziesz mógł zarobić nawet 17 tys. złotych netto miesięcznie.

Podczas spotkania z przedstawicielem firmy otrzymasz szczegółową kalkulację Twojego biznesu franczyzowego – opracowaną na podstawie danych sprzedażowych z innych punktów franczyzowych.

Możesz także od razu skorzystać z kalkulatora opłacalności franczyzy, który pozwala Ci łatwo i szybko sprawdzić szacunkowych przychód dziennych oraz obrót i dochód miesięczny.

Bądź dowiedz się bezpośrednio: franczyza@dolcisapori.pl


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Am Am Kebab.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank