Całkowita kwota inwestycji w sklep Attirance to min. 40 tys. euro
Wtorek
06.12.2011
W grudniu ruszył sklep Attirance w Szwecji, niebawem dołączy do niego salon w Angoli, a w lutym w Meksyku. Firma poszukuje franczyzobiorców także w Polsce.
 

Łotewska marka Attirance jest obecna już w 14 krajach, m.in. w Rosji, Niemczech, Włoszech, Szwecji, Kanadzie, Libanie, czy Południowej Afryce. W ciągu najbliższych kilku miesięcy pierwsze salony firmy pojawią się w Angoli, Szwecji i Meksyku. Łącznie w sieci Attirance działa 38 sklepów, z czego 37 jest franczyzowych.

Attirance zajmuje się produkcją i sprzedażą naturalnych, ręcznie produkowanych kosmetyków. Budowę międzynarodowej sieci franczyzowej firma rozpoczęła w 2008 roku - podpisuje zarówno pojedyncze umowy franczyzowe, jak i sprzedaje licencje master.

Attirance poszukuje franczyzobiorców również w Polsce. Całkowita kwota inwestycji w sklep Attirance to min. 40 tys. euro (w zależności od wielkości sklepu). Salony lokalizowane są w dużych miastach (powyżej 100 tys. mieszkańców) – najczęściej w centrach handlowych, przy głównych ulicach handlowych oraz w strefach turystycznych i starówkach.

Firma dopuszcza również sprzedaż licencji master na Polskę.

(emka)


doradca we franczyzie