Forum: Agencja Tłumaczeń Przysięgłych 1475

Karla 03.06.2008 *.goo42.internetdsl.tpnet.pl

4

Czy ktoś móglby wypowiedzieć sie na ten temat? np agencja ILS? czy warto byłoby otworzyc takie biuro obok nowo powstajacego sąduw mieście 31 tys. mieszkańców??? co o tym myslicie?

mini 16.07.2008 *.89.238.34.14

1

witam,

chętnie poznam jakieś opinie na temat tej franczyzy... 

pozdrawiam

MiWi 16.07.2008 *.dlx209.neoplus.adsl.tpnet.pl

164
Zrób mały test i zobacz ile osób w Twoim mieście będzie zainteresowane tymi tłumaczeniami i w jakiej cenie. wtedy będziesz wiedział czy na tym możesz zarobić.

Wally 16.07.2008 *.host-89-230-70-235.rzeszow.mm.pl

4
Witam,

jeżeli tłumaczenia tylko przysięgłe, to przede wszystkim chyba samochodowe. Zdarzają się od czasu do czasu inne. Nie jestem pewien, czy sąsiedztwo sądów to plus. Tłumacze w znacznej części narzekają na współpracę z instytucjami (narzucone, niskie stawki, długie terminy płatności, niejasna sprawa VAT-u - być może to się teraz zmieniło).

Radzę się dobrze zastanowić. Oczywiście nie jest to biznes skazany na starcie na porażkę, szczególnie, że nie wymaga zbyt dużych inwestycji. A możliwości mimo wszystko jest dużo, bo przecież nie przysięgle się tylko tłumaczy ;) albo też często prowadzi się równolegle inne usługi.

KamilOs 17.09.2018 *.89-64-10-163.dynamic.chello.pl

62
Ja korzystam z biura tłumaczeń w Białymstoku, ProLingua. Pan Bagiński to tłumacz przysięgły, bardzo fachowy i solidny. Wykonuje tłumaczenia specjalistyczne ( w tym tekstów medycznych, technicznych czy tłumaczenia dokumentów samochodowych). Ja mam o nim jak najlepszą opinię – tłumaczenia zawsze dostawałem w terminie i do tego tłumacz nie przesadza z cennikiem.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.