Aspect Nieruchomości

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Aspect Nieruchomości jest rozwijającą się firmą w branży nieruchomości. Doświadczenie i sukces jaki odnieśliśmy na terenie śląska wdrażamy w biurach powstających na terenie całej Polski.

Schemat Aspect Nieruchomości działa i został sprawdzony w macierzystych placówkach firmy, oraz w działających już od blisko czterech lat biurach franczyzowych, a to potwierdza gwarancję skuteczności. Stworzyliśmy system franczyzowy umożliwiający prowadzenie biura nieruchomości nie tylko przez osoby posiadające doświadczenia w branży. Każdy z partnerów uczestniczy w szkoleniu oraz otrzymuje gotowe rozwiązania umożliwiające uruchomienie biura w pełni przygotowanego do obsługi klienta już w pierwszym dniu działalności. Franczyza daje swobodę działania, podejmowania decyzji i elastyczności niezbędnej do osiągnięcia sukcesu w pośrednictwie nieruchomości. Współpraca w ramach sieci jest o wiele wygodniejsza i daje gwarancję powodzenia biznesu. Zapewniamy promocję ofert na kilkudziesięciu portalach ogłoszeniowych. Dzięki wspólnemu działaniu docieramy do kilku milionów klientów dziennie, mamy dużo niższe koszty promocji i reklamy.

Poszukujemy Partnerów chcących poprowadzić działalność w ramach sieci franczyzowej / partnerskiej na terenie całej Polski.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

20

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Oferujemy:

 1. prowadzenie działalności gospodarczej -  biura nieruchomości, będącego Twoją odrębną własnością, które działa niezależnie, przy pełnym i stałym wsparciu w ramach sieci Aspect Nieruchomości.
 2. podpisanie umowy na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia.
 3. przynależność do grupy biur i korzystanie z zalet pracy w sieci - współpraca pomiędzy biurami, wymiana ofert, klientów indywidualnych i biznesowych.
 4. rewelacyjnie niskie opłaty miesięczne – stała kwota bez względu na ilość promowanych ofert, dopasowana idealnie do rozmiarów każdego biura).
 5. sprawdzony know-how, metody gwarantujące sukces w branży nieruchomości i profesjonalnie przygotowana oferta oparta na wieloletnich doświadczeniach.
 6. promocję ofert nieruchomości na kilkudziesięciu największych portalach ogłoszeniowych całkowicie bez dodatkowych kosztów.
 7. specjalistyczny system do obsługi klientów i prowadzenia biura nieruchomości.
 8. dodatkowe narzędzia z działu IT pomgające w codziennej pracy agenta.
 9. gwarantujemy ciągłą wsparcie i pomoc księgową, prawną i merytoryczną w zakresie udzielania kredytów i pośrednictwie w obrocie nieruchomościami.
 10. szkolenie wprowadzające i systematyczne podnoszenie kwalifikacji.
 11. komplet dokumentacji, najbardziej aktualne umowy pośrednictwa zgodne z najnowszym orzecznictwem sądowym i obowiązującymi przepisami prawa, dodatkowe dokumenty niezbędne do prowadzenia działalności i obsługi klienta.
 12. możliwość poszerzenia działalności o pośrednictwo kredytowe, ubezpieczenia, sprzedaż gotowych projektów domów.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy ofertę, która nie wymusza od Franczyzobiorców spełnienia określonych standardów wykończenia i wyposażenia lokalu, nie wskazujemy dokładnych (drogich) lokalizacji biura. Zapewniamy reklamę zewnętrzną lokalu dla każdego Franczyzobiorcy.

Podejmując współpracę z Aspect Nieruchomości Franczyzobiorca musi liczyć się z pokryciem opłaty wstępnej (jednorazowej) oraz opłat bieżących, stałych i zmiennych, dlatego każdy Franczyzobiorca powinien posiadać zabezpieczenia finansowe na pierwszy okres współpracy (3-6 miesięcy) zanim zostaną osiągnięte właściwe przychody biura. Kwota ta może być różna w zależności od wielkości biura, jego lokalizacji i ilości osób pracujących w danym oddziale. Ważnym elementem przy kalkulacji kosztów jest uwzględnienie pozycji startowej naszych Franczyzobiorców. Inne będą dla przedsiębiorców prowadzących już biuro nieruchomość lub inną działalność biurową, a zupełnie inne dla osób rozpoczynających działalność w branży nieruchomości. Do każdego Franczyzobiorcy podchodzimy indywidualnie, dlatego dopiero po zapoznaniu się jesteśmy w stanie określić dokładne kwoty jakie będą potrzebne do rozpoczęcia współpracy i jaki trzeba będzie założyć okres na zwrot z inwestycji.

Aktualnie mamy nową PROMOCJĘ: 50% RABATU na opłatę licencyjną oraz 3 miesiące bez opłat stałych na dobry początek.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Powinieneś dysponować:

 • gotowością do prowadzenia biznesu dającego zadowolenie finansowe i zawodowe,
 • powierzchnią biurową, lokalem (własność lub najem) w optymalnym punkcie, najlepiej na parterze z dużą widoczną witryną, o powierzchni min 30-40 m2 (co najmniej 2 pomieszczenia + zaplecze) lub na I piętrze w dobrej lokalizacji.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Aspect Tomasz Barski

ul. Kościuszki 18, 44-240 Żory

(32) 469 62 08

tomaszbarski@aspect.info.pl

aspect.info.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Barski Dyrektor ds. rozwoju sieci

+48 515 262 406

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Aspect Nieruchomości.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Aspect Tomasz Barski (ul. Kościuszki 18, 44-240 Żory). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Aspect Nieruchomości oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie aspect.info.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.