Aspect Nieruchomości

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Aspect Nieruchomości jest rozwijającą się firmą w branży nieruchomości. Doświadczenie i sukces, jaki odnieśliśmy na terenie Śląska, wdrażamy w biurach powstających na terenie całej Polski.

Schemat Aspect Nieruchomości działa i został sprawdzony w macierzystych placówkach firmy, oraz w działających już od blisko czterech lat biurach franczyzowych, a to potwierdza gwarancję skuteczności. Stworzyliśmy system franczyzowy umożliwiający prowadzenie biura nieruchomości nie tylko przez osoby posiadające doświadczenia w branży. Każdy z partnerów uczestniczy w szkoleniu oraz otrzymuje gotowe rozwiązania umożliwiające uruchomienie biura w pełni przygotowanego do obsługi klienta już w pierwszym dniu działalności.

Franczyza daje swobodę działania, podejmowania decyzji i elastyczności niezbędnej do osiągnięcia sukcesu w pośrednictwie nieruchomości. Współpraca w ramach sieci jest o wiele wygodniejsza i daje gwarancję powodzenia biznesu. Zapewniamy promocję ofert na kilkudziesięciu portalach ogłoszeniowych. Dzięki wspólnemu działaniu docieramy do kilku milionów klientów dziennie, mamy dużo niższe koszty promocji i reklamy.

Poszukujemy partnerów, którzy chcą poprowadzić działalność w ramach sieci franczyzowej / partnerskiej na terenie całej Polski.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

16

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Korzyści dla franczyzobiorcy

OFERUJEMY:

 1. Prowadzenie biura nieruchomości, będącego Twoją odrębną własnością, które działa przy pełnym i stałym wsparciu w ramach sieci Aspect Nieruchomości,
 2. Podpisanie umowy na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia, oferujemy partnerskie relacje,
 3. Przynależność do grupy biur i korzystanie z zalet pracy w sieci – współpraca pomiędzy biurami, wymiana ofert, klientów indywidualnych i biznesowych,
 4. Atrakcyjne opłaty miesięczne – dopasowana idealnie do rozmiarów każdego biura,
 5. Sprawdzony know-how, metody gwarantujące sukces w branży nieruchomości i profesjonalnie przygotowana oferta oparta na wieloletnich doświadczeniach,
 6. Specjalistyczny aparat Ricoh ro realizacji wirtualnych prezentacji w ramach Aspect 360.
 7. Wspólne działania marketingowe w celu zapewnienie najszerszej grupy odbiorców w najniższej cenie,
 8. Gwarancję ciągłego wsparcia i pomocy księgowej, prawnej i merytorycznej w zakresie pośrednictwie w obrocie nieruchomościami,
 9. Dedykowaną stronę www oraz specjalistyczne systemy CRM do zarządzania biurem i relacjami z klientami,
 10. Kompletną dokumentację, najbardziej aktualne umowy pośrednictwa zgodne z najnowszym orzecznictwem sądowym i obowiązującymi przepisami prawa, dodatkowe dokumenty niezbędne do prowadzenia działalności i obsługi klienta,
 11. Możliwość poszerzenia działalności o zarządzanie i administrację wspólnotami oraz zarządzanie najmem, a także o pośrednictwo kredytowe, certyfikaty energetyczne, pośrednictwo ubezpieczeniowe, pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego, projektowanie i aranżacja wnętrz, a także o zarządzanie i administrację wspólnotami oraz zarządzanie najmem.
 12. Dostęp do specjalnej platformy szkoleniowej, w której na wyciągnięcie ręki są wszystkie materiały niezbędne do wejście w branżę nieruchomości nawet bez doświadczenia.
 13. Dodatkowy pakiet korzyści dla klientów oferowany tylko i wyłącze w ramach sieci Aspect wynegocjowany u naszych Partnerów takich jak: OBI Market, skit raj.pl, Bel-pol, certyfikaty energetyczne i inne.
 14. Stały rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, przez specjalnie przygotowany i stale rozwijany system szkoleń i spotkań motywacyjnych.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotowaliśmy ofertę, która nie wymusza od franczyzobiorców spełnienia określonych standardów wykończenia i wyposażenia lokalu, nie wskazujemy dokładnych (drogich) lokalizacji biura. Zapewniamy reklamę zewnętrzną lokalu dla każdego franczyzobiorcy.

Podejmując współpracę z Aspect Nieruchomości franczyzobiorca musi liczyć się z pokryciem opłaty wstępnej (jednorazowej) oraz opłat bieżących, stałych i zmiennych, dlatego każdy franczyzobiorca powinien posiadać zabezpieczenia finansowe na pierwszy okres współpracy (3-6 miesięcy), zanim zostaną osiągnięte właściwe przychody biura. Kwota ta może być różna w zależności od wielkości biura, jego lokalizacji i liczby osób pracujących w danym oddziale.

Ważnym elementem przy kalkulacji kosztów jest uwzględnienie pozycji startowej naszych franczyzobiorców. Inne będą dla przedsiębiorców prowadzących już biuro nieruchomość lub inną działalność biurową, a zupełnie inne dla osób rozpoczynających działalność w branży nieruchomości. Do każdego franczyzobiorcy podchodzimy indywidualnie, dlatego dopiero po zapoznaniu się jesteśmy w stanie określić dokładne kwoty, jakie będą potrzebne do rozpoczęcia współpracy i jaki trzeba będzie założyć okres na zwrot z inwestycji.

Aktualnie mamy nową PROMOCJĘ: 50% RABATU na opłatę licencyjną oraz 3 miesiące bez opłat stałych na dobry początek.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Powinieneś dysponować:

 • Gotowością do prowadzenia biznesu dającego zadowolenie finansowe i zawodowe,
 • Powierzchnią biurową, lokalem (własność lub najem) w optymalnym punkcie, najlepiej na parterze z dużą widoczną witryną, o powierzchni min 30-40 mkw. (co najmniej dwa pomieszczenia + zaplecze) lub na pierwszym piętrze w dobrej lokalizacji.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Aspect Tomasz Barski

ul. Prawnicza 28/3 44-240 Żory

(32) 469 62 08

tomaszbarski@aspect.info.pl

aspect.info.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Barski Dyrektor ds. rozwoju sieci

+48 515 262 406

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Aspect Nieruchomości.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Aspect Tomasz Barski (ul. Prawnicza 28/3 44-240 Żory). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Aspect Nieruchomości oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie aspect.info.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.