Forum: Co polecacie? lokal 20m2, centrum 30-sto tysięcznego miasta. 1459

Grzesiek_84 27.08.2008 *.ben27.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam! Mam do wykorzystania lokal 20m2 przy głównej ulicy miasta, w bezpośrednim sasiedztwie znajdują się 2 bankomaty, sklep z artykułami dziecięcymi oraz salonik prasowy. Chcę dobrze zagospodarować ten lokal jednak brakuje mi pomysłu, będę wdzięczny za każdą podpowiedz. Max mogę zainwestować 20 000 zł. Pozdrawiam Grzesiek

radex 31.08.2008 *.87-205-37-2.adsl.inetia.pl

63
zdecydowanie za mały lokal...

Bartek_ck 22.09.2008 *.bnh167.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
<p>Witam</p><p>Co do wielkości lokalu to zależy na jaki biznes. Mogę pomóc w ciekawej i dochodowej dziedzinie w branży powiedzmy kosmetycznej :). Nie jest to co prawda franczyza tylko partnerstwo ale moim zdaniem jeszcze ciekawszy i zdecydowanie tańszy układ. 20000 zł w zupełności wystarczy.  Jesli jest Pan zainteresowany mogę wszystko wyjaśnić mailowo lub telefonicznie. Zachęcam do kontaktu: bartek@webas.info</p>

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.