Forum: Praca magisterska - licencjacka o franchisingu 1475

Natalia Szczotka 25.11.2015 *.agtj73.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

WITAM ;)
JAKIE TEMATY WYBRALIŚCIE ZWIĄZANE Z FRANSZCZYZNĄ NA PRACE LICENCJACKIE ?

Przemmmo 24.04.2016 *.public-gprs411607.centertel.pl

1

Witam. Mam już napisaną całą pracę na temat franchisingu w Polsce, lecz Pani promotor ma zastrzeżenia co do rodziału badawczego. Szukam osoby, która odpłatnie poprawi ten rozdział. Mój mail: buniek_111@wp.pl

adamlas 07.11.2016 *.public-gprs391482.centertel.pl

15

można wiele ciekawego napisać o rozwijającej się branży franczyzowej w Polsce...wydaje mi się, że szczególnie o sieciach sklepów spożywczo-przeysłowych i gastronomii, bo to szeroki rynek i bez problemu można dowiedzieć się czegoś więcej od franczyzobioców. Są takie firmy, która są nastawione na wsparcie, więc wszyscy piszący pracę dyplomową mogą uzyskać od nich potrzebne informacje.

Jerzy Bartosiewicz 19.03.2017 *.dynamic-87-105-8-6.ssp.dialog.net.pl

1

Witam, proszę o pomoc w znalezieniu literatury w której dobrze są opisane rodzaje franczyzy, a także w której jest uwzględnione dotychczasowe orzecznictwo. Artykuł zawarty na tej stronie jest dla mnie nie wystarczający, a także w książce pani ziółkowskiej nie jest to wystarczająco szeroko opisane. Odpowiedzi prosze kierować na maila : jerzybartosiewicz0@gmail.com, lub tutaj. Z góry dziękuję za pomoc.

Jane 10.10.2017 *.apn-5-60-200-40.dynamic.gprs.plus.pl

62

Temat bardzo szeroki, pewnie można o tym pisać niejedną pracę.

KasiaSK 20.04.2019 *.85-222-36-254.dynamic.chello.pl

2
Witam, Mam wielką prośbę do franczyzobiorców, aby w wolnej chwili wypełnili moją ankietę https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflbz5Z-c7BqoHk3AEW7EYdQyzzyNpbfivrmkC3JdF7-Q-lGw/viewform Ankieta jest w pełni anonimowa. Posłuży mi tylko i wyłącznie do ukończenia mojej pracy licencjackiej na temat ''Franchising jako nowoczesna forma biznesowa MSP w Polsce''. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Asia.1 27.11.2019 *.xdsl-31-130-96-19.wist.com.pl

1
Witam wszystkich. Zaczynam pisać pracę licencjacką na temat franchisingu i jestem na etapie poszukiwania danych. W związku z tym zwracam się do Was z zapytaniem czy wiecie gdzie można uzyskać jakieś aktualne dane na temat franchisingu? Wiem, że jest dostępny do kupienia Raport o franczyzie w Polsce, ale cena jak dla studenta trochę wysoka. Gdyby ktoś chciał pomóc, byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

Magda19971 18.02.2020 *.89-64-33-65.dynamic.chello.pl

1
Witam, jestem studentką III roku finansów menedżerskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i prowadzę badania do pracy licencjackiej na temat źródła finansowania przedsiębiorstwa, jakim jest franczyza, czy jest ona opłacalna dla przedsiębiorców. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas. Poniżej umieszczam link do ankiety. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVUZFogCmOztxIq7pRAACT2yqE3D2clem8ECR71hiGrb6gzQ/viewform

Anna Śmiałkowska 30.12.2020 *.staticline-31-182-199-110.toya.net.pl

1
Cześć! Piszę mgr o franczyzie bankowej i niestety brakuję mi materiałów :( Ktoś poratuje ?

Wiktoria Szymichowska. 22.04.2021 *.host45-89-206-11.limes.com.pl

2
Dzień dobry, Jestem studentką Politechniki Gdańskiej na Wydziale Zarządzania i Ekonomii na kierunku zarządzanie. Przygotowuję pracę magisterską na temat "Franchising jako forma prowadzenia działalności gospodarczej - pozytywne i negatywne aspekty". Poniższa ankieta jest całkowicie anonimowa, a Państwa odpowiedzi zostaną wykorzystane wyłącznie przeze mnie w celach naukowych. W pytaniach proszę zaznaczyć jedną odpowiedź, chyba że wyraźnie będzie wskazane, że można wybrać kilka odpowiedzi. Z góry dziękuję za poświęcony czas na wypełnienie ankiety. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-4rIT8_MGsDiqVGsmzFfERH6NhqKt_iibjt7kWo_OH5w6rA/viewform?usp=sf_link

Weronika2000 13.03.2023 *.195.136.18.209

1
Witam, Jestem studentką III roku Finansów i Rachunkowości na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Obecnie prowadzę badania w ramach seminarium dyplomowego. Poniższa ankieta jest całkowicie anonimowa i skierowana do franczyzobiorców. Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas. Poniżej umieszczam link do ankiety. https://forms.gle/Q7RNbLiS7KWPykg59

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.