Forum o artykule: Raport o franczyzie w Polsce 2008 1459

Mazzi 16.03.2009 *.ahk112.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Mam pytanie czy jakaś wersja skrócona bedzie możliwa do pobrania?? ponieważ cena raportu jak na środki finansowe studenta jest odstraszająca.Kiedyś było takie coś możliwe.  Pisze o Franchisingu z uwzględnienie sklepów odzieżowych.  wymienie sie i prosze o jakieś materiały na ten temat.   mazzi_20@o2.pl

=m= 07.08.2009 *.ciu30.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Równiez chciałabym wiedzieć czy wersja skrócona będzie dostępna, ja piszę pracę licencjacką i do października chciałabym już wiedzieć czy będę mogła skorzystać z tego raportu (bo na kupienie go mnie nie stać), czy mam szukać nowego tematu.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.