Forum: Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes 1475

sklepnemo.pl 18.11.2010 *.acdm143.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam,

Jestem nowy na forum-proszę Was o pomoc/wskazówki.

Jestem właścicielem lokalu w Jeleniej Górze ,obiekt w nowym budynku ,nowoczesny,wyraźny i charakterystyczny.Parking,media,winda osobowo-towarowa,duże witryny,przy ciągu komunikacyjnym między dzielicą bloków a centrum ,w  bezpośrednim sąsiedztwie supermarketów Kaufland i Jysk-jednym słowem CUKIEREK.Jednak na 1 piętrze z brakiem możliwości budowy bezpośredniego wejscia z ulicy.Mam problem z wynajęciem w.w. lokalu i zastanawiam się nad otwarciem własnej działalności-mam doświadczenie w handlu-branza zoologiczna-jednak kolejny sklep zoologiczny w 100tyś. mieście nie ma sensu-Jeżeli Macie jakieś pomysły-lub oferty współpracy Piszcie na  sklepnemo@op.pl

sklepnemo.pl 18.11.2010 *.azz65.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam,

Jestem nowy na forum-proszę Was o pomoc/wskazówki.

Jestem właścicielem lokalu w Jeleniej Górze ,obiekt w nowym budynku ,nowoczesny,wyraźny i charakterystyczny.Parking,media,winda osobowo-towarowa,duże witryny,przy ciągu komunikacyjnym między dzielicą bloków a centrum ,w bezpośrednim sąsiedztwie supermarketów Kaufland i Jysk-jednym słowem CUKIEREK.Jednak na 1 piętrze z brakiem możliwości budowy bezpośredniego wejscia z ulicy.Mam problem z wynajęciem w.w. lokalu i zastanawiam się nad otwarciem własnej działalności-mam doświadczenie w handlu-branza zoologiczna-jednak kolejny sklep zoologiczny w 100tyś. mieście nie ma sensu-Jeżeli Macie jakieś pomysły-lub oferty współpracy Piszcie na sklepnemo@op.pl

 

PiotrdrugiPiotr 18.11.2010 *.212.160.203.24

94

na 1 pietrze, to nie cukiereczek, tylko strzał w plecy.

mozna tam sobie założyć usługi szewskie.

żaden system franczyzowy tam nie wejdzie

ogólnia d..a

zmywarkadonaczyn 19.11.2010 *.host-89-229-249-205.grudziadz.mm.pl

1
Mam świetnie polożony lokal 100 parter duża witryna główny ciąg handlowy. Miasto 100 tyś mieszkańców. Zastanawiam się nad biurem pośrednictwa nieruchomości. Czy macie jakieś doświadczenia lub ciekawe rady?

iks 19.11.2010 *.aauy139.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Taki lokal na pośrednictwo? Toż to "zbrodnia"!... Pomyśl o czymś innym. Na pośrednictwo w 100 tys. mieście wystarczy Ci  25 m2.

Mazda 21.11.2010 *.aaur107.neoplus.adsl.tpnet.pl

16
lokal na pietrze to tylko Agencja towarzyska ,matrymonialna ,lub....wrozki

denver666 22.11.2010 *.chello084010181148.chello.pl

37
Ja to ogólnie podziwiam ludzi, którzy w Jeleniej Dziurze są wstanie coś zrobić aby przynosiło to sensowe dochody.

Krystian.K 24.11.2010 *.212.180.168.188

1

Witam Wszystkich,

Nazywam się Krystian i nawiążę współpracę z firmami i osobami, które planują rozwój własnego biznesu poprzez franczyzę / budowę własnej sieci sklepów lub salonów. Posiadam 14.letnie doświadczenie zawodowe w dynamicznie rozwijających się firmach. Ostatnie 4 lata pracy, to działania na rzecz rozwoju marki Butik Your New Style - http://franchising.pl/franczyza/538/butik/, w tym prawie 3 lata na stanowisku Dyrektora Zarządzającego.

Byłem odpowiedzialny za przygotowanie i wdrożenie umowy franczyzowej, działania rozwojowe - w tym prowadzenie szkoleń dla personelu firmy, negocjacje, działania marketingowe, itd. Więcej na temat mojej osoby i doświadczeń można znaleźć na stronie www.krzyszczuk.pl.

Jeżeli uważasz, że wspólpraca ze mną - w oparciu o uczciwą i konstruktywną relację, może przybliżyć cię do osiągnięcia Twojego celu i spełnienia marzeń, to skontaktuj się ze mną po przez forum lub moją stronę www. Możliwe, że właśnie dzięki temu kontaktowi razem osiągniemy sukces. 

Pozdrawiam seredecznie - Krystian.K

Mort 06.12.2010 *.178-36-115-87.adsl.inetia.pl

1
Witam. Od jakiegos czasu interesuje sie tematem franczyzy. Jestem mlodym facetem (29 lat). Mam ok 50 tys na "wydanie". Prowadzilem juz wlasna dzialalnosc gospodarcza wiec wiem troszke jak to jest byc na swoim. Pytanie do Was bardziej doswiadczonych jest takie.<br /><br />Czy warto z taka gotowka ok 50 tys myslec o franczyzie ? Mieszkam w miescie ok 80 tys, w okolicy jest pare miasteczek ok 25-30 tys. Jesli chodzi o moje oczekiwania to nie musze na razie zarabiac kokosow na czysto. Byle miec co do garnka wlozyc :D Prosze o odpowiedzi i z gory dziekuje. <br /><br />pozdrawiam

iks 06.12.2010 *.dnu159.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Taką kasę, franczyzodawca zje na śniadanko (wyposażenie + haracz), siłą rozpędu (mamiony wizją rozwoju) zafundujesz franczyzodawcy drugie śniadanko ( może nawet z kredytów?) a na obiadek pójdziesz  (już sam)...do Brata Alberta.

Jeśli ruszysz samodzielnie, masz szansę coś stworzyć i przetrwać. Pomyśl. 

marak1916 07.12.2010 *.095160097164.warszawa.vectranet.pl

69

Z kasą rzędu 50k nie poszalejesz. Chyba, ze będzie to coś typu; ciasteczka fornetti, punkt opłat albo kolporter. Ale w takim przypadku lepiej poszukaj etatu. Kasa pewniejsza na koniec miesiąca i mniej stresu.

Pomyśl jednak, czy w mieście 80k naprawdę siła marki (produktu/usługi) będzie miała moc przyciągania klienta. Może lepiej samiemu coś zacząć?

iks 07.12.2010 *.aatt118.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Marak ma rację, za 50 tys złociszy, wyposażysz b.dobry punkt opłat (profesjonalny) i zostanie jeszcze na rozruch i przetrwanie do czasu uzyskania przyzwoitych dochodów.

poprostu_ewa_ 20.12.2010 *.82.160.24.179

1

Witam Kochani,

Jestem nowa na forum, w temacie chyba nie.

Tak czy inaczej  teoria, a praktyka to dwie różne rzeczy i postanowiłam tu poszukać płaszczyzny łączącej.

Zamierzam otworzyć franczyze, mam lokal  w centrum ale nie duży ok.30 m2, kapitał ? hm..da się zdobyć.

W co najłatwiej wejść ? Moj facet jest bankowcem, ja znam dobrze prawo.

Na co uważać w umowach ? Gdzie są ukryte pułapki?

Słucham Moi Drodzy? pogadajmy o tym

Marek1978 13.01.2011 *.dat4.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam.

Poszukuję pomysłu na swój własny interes.Mam nowo wybugowany lokal o poweżchni około 150 m2 w Głogowie na starówce w ścisłym centrum 100m od rynku i wiekszą sume gotówki do zainwestowania.Miasto około  80000 mieszkańców.Czekam na propozycje i zgóry serdecznie dziekuje.

Pozdrawiam Marek

investment 14.01.2011 *.178.73.49.4

3

Zainwestuję od 100 do 250 tys. zł. w celu uruchomienia nowego biznesu, ewentualnie przystąpię do już działającego biznesu w celu przyspieszenia jego rozwoju. Tylko Warszawa i okolice.

alcon 21.01.2011 *.public56664.xdsl.centertel.pl

1
witam
jestem w posiadaniu lokalu 300m2 z czego głowna hala to 200m2 z duza witryna, oraz 2 male pomieszczenia 24,3m2 i 20m2, zaplecze kuchenne,toaleta,hol.Plus parking z przodu budynku powierchnia 450m2 kostka brukowa za budynkiem ok 100m2 jest mozliwosc wejscia do lokalu z tylu budynku.Lokal znajduje sie na najwiekszym osiedlu w Oświęcimiu oraz na drodze krajowej (Łacznik Katowice,krakow,tychy,pszczyna,bielsko-biała)
Jestem w poszukiwaniu franczyzodawcy.
prosze kierowac na 600 32 97 58.
Pozdrawiam

Ewela25 21.01.2011 *.bqr197.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Błagam o pomoc!!!

chcę założyć jakiś biznes...

dane:małe miasteczko i gmina do 10tys. mieszk., lokal własny z powierzchnią handlową do adaptacji (była tam kiedyś rozlewnia wód mineralnych i takich tam) ok. 100 m2 pow... + podwórze jakieś 30 m2, dobry punkt-samo centrum miasteczka, 50 m od rynku, krzyżują się drogi wojewódzkie. miasto się rozwija z miesiąca na miesiąc... jak to w takich miejscowościach bywa jesteśmy centrum całej gminy... interesuje mnie cokolwiek, odzież. glazura.... oprócz spożywczków, aptek, piekarni, mięsnych... tego u nas pod dostatkiem. jedyny minus-Kraków 20 km ode mnie ;(

z góry dzięki za info...

solek 25.01.2011 *.89.230.84.177

1
Mam okolo 100 tys. Chcialbym wejsc w jakis system ale boje sie nierzetelnosci i nieuczciwosci \\\'\\\' dawcy\\\'\\\'. Raz juz sie naciolem na jedna z firm oferujacych drogerie. Zadzwonilem, kazali zrobic wstepne pomiary, zrobilem, powiedzieli ze za malo ludzi poczym po okolo trzech miesiacach sami otworzyli dokladnie w tej lokalizacji!!! Myslalem wstepnie o Yves Rocher, ale podane na internecie koszty troche mnie zaskaku Najchetniej wstapilbym w szeregi Muszkieterow ale to troche wiecej kasy. A co wy polecacie i myslicie o Yves??ja jak na tak may interes.Moze cos z budowlanki??

anmar28 10.03.2011 *.apn-95-40-186-195.dynamic.gprs.plus.pl

1

Witam.Mam do wynajecia lokal do 50m2,w zalezności od rodzaju działalności w 10tys miescie.Lokal znajduje się po drugiej stronie UM.Do lokalu "wchodzi"sie bezposrednio z przejscia dla pieszych.O ten lokal rywalizuje kilka banków,ale ja mam pierwszenstwo.Blisko parking itd.

Niestety problemem jest,kompletny brak pomysłu na działalność.Wiem ze nie zbije fortuny,na tym lokalu,lecz chciałbym przynajmniej zarabiac w nim jakies godne pieniadze.Prosze o pomoc,podpowiedz lub propozycje co w takiej lokalizacji bedzie miało racje bytu.Mój e-mail:anmar28@gazeta.pl

iks 10.03.2011 *.aaug157.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Skoro - jak twierdzisz - batalię o ten lokal prowadzi kilka banków, to masz już oczywistą odpowiedź, jaką działalność powinieneś tam prowadzić.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.