Forum: Mam lokal / Szukam pomysłu na biznes 1475

Slawek 20.04.2011 *.aclh86.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam

Mam lokal 78m2 w Tychach (130 tys mieszk) na nowo wyremontowanym placu Baczyńskiego wokoło w większości lokale gastronomiczne .Ze względu na lokalizację i sąsiedztwo myślałem o gastronomi, ale inne branże też wchodzą w grę .Nie mam zbyt dużego kapitału, w co najlepiej wejść? A może lepiej bez dużej gotówki porostu wynająć komuś? 

markop 23.06.2011 *.77-252-71-164.ip.cybergrota.com.pl

2
Jestem pracowity, szukam solidnego franczyzodawcy, mam do zainwestowania około 250 tys. kogo polecacie?

james 24.06.2011 *.77-255-4-55.adsl.inetia.pl

5
w jakim rejonie szukasz franczyzy?

markop 25.06.2011 *.77-252-71-164.ip.cybergrota.com.pl

2
śląsk

albert_lu 28.06.2011 *.klient-89.171.163.232.dotnet.lublin.pl

9

Witam,

Szukam partnera do prowadzenia gastronomii w Toruniu.

OPAK 21.07.2011 *.cof151.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Witam, jestem tu nowy i chciał bym dowiedzieć się co sądzicie o lokalu na franczyzę pod Warszawą w Józefowie. Znalazłem fajny lokal za przystępną cenę http://allegro.pl/jozefow-lokal-z-witrynami-centrum-20m-i1717453028.html.

Interesuje mnie czy w takim lokalu sprzedadzą się usługi finansowe, turystyczne i ubezpieczeniowe.

PawelZaba 05.08.2011 *.89-73-128-104.dynamic.chello.pl

25
Poszukuje osób z lokalem gstronomicznym którym nie idzie biznes/chcą znaleźć inwestora. Najlepiej w mieście conajmniej 200 tysięcy mieszkańców.

GrzegorzL 06.08.2011 *.178.181.112.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1

Witam,

Jestem zainteresowany. Proszę o więcej informacji na priv.

tomekgos 06.08.2011 *.dar50.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Witam, posiadam sklep 30mkw w centrum miasta okolo 40tys szukam szukam kogos co chcial by otowrzyc sklep zoologiczny zainwestowac z mojej strony daje pomieszczenie plus magazyn swoja pomoc w prowadzeni tego sklepu brak dzierzawy Dotychczas jak dzwoniłem po firmach to przedstawiciele mówili zazwyczaj ze lokal za mały, bądź wolą w centra handlowe inwestować. Z chęcią widział bym sklep zoologiczny Jeśli jesteś przedstawicielem, bądź możesz jakoś pomudz to proszę kontakt na maila konradrozw@onet..eu

albert_lu 08.08.2011 *.apn-77-114-97-254.dynamic.gprs.plus.pl

9

Witam,

Proszę o kontakt na priv. Myślę, że mógłbym pomóc. 

Pozdr. 

pit_jg 08.09.2011 *.user-31-174-62-99.play-internet.pl

1
Witam. Mam lokal użytkowy w ścisłym centrum Jeleniej Góry(woj. Dolnośląskie ok. 100tys mieszkańców) Lokal mierzy 85m2 typu \"open space\", znajduje się na bardzo ruchliwej ulicy(deptak), która prowadzi do głównego rynku miasta. Najchętniej chciałbym wynająć pod jakąś placówkę finansową, bank, sieć komórkową i tym podobne instytucje, które są bezpieczne. Proszę o jakieś porady, kontakty do osób odpowiedzialnych za ekspansję takich instytucji. Pozdrawiam.

Mini Firma 12.09.2011 *.system8589175117.mtvk.pl

2
sprzedaż pożyczek pozabankowych w sieci partnerskiej (sklepy, kwiaciarnie, ciucholandy, biura kredytowe ) www.mini-firma.biz

szklany 13.09.2011 *.net-91-213-255-7.nsystem.pl

2

Krótkie pytanie: czy Waszym zdaniem jest w ogóle sens myśleć o \"własnym\" biznesie dysponując taką kwotą ? Miasto Kraków. Wszystkiego pełno, więc sam nie wiem o czym najlepiej pomyśleć. Może ktoś jest w podobnej sytuacji, a wiadomo we 2 raźniej ;-)

szklany 13.09.2011 *.net-91-213-255-7.nsystem.pl

2
Widzę, że moderator przeniósł mój temat tutaj. W porządku. W takim razie dodam, że kwota do 40.000 PLN, gdyż to było podane w temacie.

Dziekan 16.09.2011 *.aauz86.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Mam lokal o pow. 360 m2 w Warszawie przy wylotowej trasie.

Kamill 28.09.2011 *.178-36-146-117.adsl.inetia.pl

1

Szukam inwestora do otworzenia lokalu gastronomicznego lub przyjmę zlecenie do rozkręcenia lub zorganizowania gastronomii od strony kuchni.

Specjalizuję sie głównie w lokalach gastronomicznych typu cafe bary, restauracje, bistro, lunch-ownie również domy weselne, gastronomia na powietrzu, itp

Znam sie na różnego rodzaju sposobach przyrządzania wspaniałej kuchni niemal dla każdego. Stawiam bardzo na najwyższą jakość, świeżość, estetykę i wspaniały smak.

Gotuję ponad 15 lat, stale doglądając nowinek i poszukując coraz ciekawszych \'\' darów natury\'\' z których można byłoby przyrządzić coś niepowtarzalnego. Zajmowanie  się kuchnią i pełna jej organizacja to zadani,  które nie jest mi obce. Mam zamiłowanie do gastronomi i działam w przekonaniu że nie ma, że nie ma, bez much w nosie i jakiego kol wiek chodzenia z głową w chmurach. Uwielbiam razem z zespołem stworzyć coś wspaniałego  podawać do stołu i widzieć ten zachwyt w oczach gościa, a potem jak szczęśliwy degustuje ostatnie kęsy i rozpływając sie w fotelu, kiwa głową oznajmująco, że jest bardzo zadowolony i uszczęśliwiony.

Menu, przepisy, kalkulacje dań, wyliczenia, kosztorys, zaopatrzenie, urządzenie kuchni, organizacja stanowisk pracy, dobór personelu i przeszkolenie. Również osobiście pracuję na kuchni, gotuje, doglądam, trzymam wszystko na ustalonym poziomie, podnosząc jakość i utrzymując optymalne zużycie zasobów. Liczy sie tu znajomość tematu odpowiedniego przechowywania towaru, planowania produkcji i jej przechowywania, umiejętne wykorzystanie potencjału zespołu (personelu).

Więcej info ? prószę o kontakt, e-mail: kulinarnawena@gmail.com

Zainteresowanych zapraszam do współpracy.

olaicek 29.09.2011 *.c56-185.icpnet.pl

3

Chciałabym zainwestować swoje oszczędnośći w otwarcie własnej firmy. Myślę nad systemem franczyzowym, ponieważ otrzymałam taką propozycję. Miałabym włożyć około 6000zł w ten biznes i za to otrzymam od właściciela samochód z zamontowanym sprzętem, pakiet szkoleń, reklamę itp. Biznes o jakim myślę to mobilna myjnia parowa. Co myślicie o tego typu interesie? Według Was warto w to wejść? Jeśli ktoś z Was już realizuje podobny biznes to bardzo proszę o jakiekolwiek spostrzeżenia i porady. Czy łatwo zdobywacie klientów itp.

Renia 01.10.2011 *.77-253-193-58.adsl.inetia.pl

1

Inwestycja 9 tysięcy, zysk 900 % i wiele dodatkowych możliwości. Lokal nie jest konieczny :)

iks 04.10.2011 *.dnn105.neoplus.adsl.tpnet.pl

172

Ajajaj!!!!.. Sprzedajesz kurę niosącą złote jaja?!... Taki biznes!!! Nie mów nikomu, bierz kredyt i po roku będziesz miliarderką!!

Gosiaaa 11.10.2011 *.80.51.142.27

3

szukam osoby do pomocy w prowadzeniu i otwarcia lokalu gastronomicznego(franczyza),całkowity wkład 120 tys,czyli 60 tys na osobę.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.