Forum: Agencja PKO 1475

shameck 11.08.2009 *.bzc90.internetdsl.tpnet.pl

2

Zastanawiam sie nad otwarciem agencji PKO BP lub PEKAO SA.Może mi ktos podpowie w który bank lepiej wejść?

Basiula 16.08.2009 *.87-205-171-139.adsl.inetia.pl

1
Ja także chciałabym otworzyć agencję PKO BP w małym miasteczku albo coś w rodzaju mKiosku. Czy ktoś może napisać mi o wymogach jakie trzeba spełanić by móc je otworzyć? Czy jest to opłacalny biznes? kontakt do mnie: basiazaja@wp.pl

Rudzielec 15.06.2010 *.gate2.investbank.pl

1

Witam! jestem byłym Agentem PKO BP. Doskonale wiemy jak postąpiło PKO ze swoimi wieloletnimy wspólpracownikami...brak słów. Zaczęłam więc szukać alternatywnej firmy, z którą mogłabym się związać nie rezygnując z dotychczasowej działalności bo to moje życie, znam się na tym i lubię to co robię. Szukając tak po stronach banków natknąłam się na stronę [usunięto treść reklamową] i ich ofertę, z kótrą postanowiłam się zapoznac :) Okazałao się , że oferta[usunięto treść reklamową] doskonale pasuje do tego co robiłam przez większość swojego życia. Wymagań nie mają prawie żadnych, stawki prowizji za przelew ustawiam sobie sama, dają wizaualizację i nie nakładają planów sprzedażowych takich jak pko czyli nie do wykonania. Działają sprawnie i dają większą swobodę. Pracują tam mili ludzie odbiorą telefon nawet w piątek wieczorem i udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania. :) Naprawdę polcam ja jestem zadowolona otworzyłam jedną placówkę i zastanawiam się nad drugą :) info i kontakty znajdziecie na stronie [usunięto treść reklamową] a jak coś chcecie wiedzieć nieoficjalnie to piszcie. :) Pozdrawiam Ruda

obiektywny komentator 15.06.2010 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

Nie no litości ... ludzie, czy wy macie czytelników za debili ?

Znalazłem idealny system ...ochh...achhhh... mrrrrr .... [Nazwa Banku] ..... ochhh...achhh... i szybki rzut oka na host osoby piszącej i ....... wszystko jasne

iks 16.06.2010 *.aaui79.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Faktem jest, obiektywny, że dla realizacji płatności masowych, nie ma lepszej oferty na rynku, niż daje "ten" bank. A pozostałe produkty?.. no cóż - pozostałe produkty nie sprzedają się praktycznie w żadnym banku.

obiektywny komentator 16.06.2010 *.wimax2-252.telbeskid.com.pl

354

@iks: ja nie neguję oferty tego banku, ale irytuje mnie, że ktoś z ludzi robi debili i to w tak beszczelny sposób ... do cholery jak chcesz by cię poważali to zadaj sobie troszkę trudu i bądż bardziej wiarygodny .... a tutaj nie z grubej rury, niby zadowolony agnet zachwala bank, którego nazwe ma w swoim hoście ... no to są naprawdę mega-jaja ... pomijam już to, że stosuje jednocześnie czarny PR wobec konkurencji

żadna szanująca się instytucja takich numerów nie może robić bo traci w oczach ludzi

iks 17.06.2010 *.dns34.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Masz rację, obiektywny, można to było zrobić z prywatnej poczty.

Biznesmen007 27.03.2018 *.apn-46-76-159-23.dynamic.gprs.plus.pl

Witam Wszystkim, jestem przed spotkaniem franczyzowym, poważnie rozważam otwarcie, moje stałe koszta lokal + 2 pracowników 12 000 zł miesięcznie, czy ma to racje bytu czy nie warto się w to bawić? czy ktoś ma doświadczenie i mógłby opisać w skrócie na jakie realne zyski można liczyć przy takich kosztach? i jak współpraca z centralą? czy to prawda, że są jakieś kary w umowie? serdecznie dziękuję. pozdrawiam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.