Forum: Siłownia 1475

Seba23 16.06.2010 *.cal.lan.gosk.pl

1

Witam

Posiadam niedużą siłownie na której znajeduje się kilka ławeczek atlas oprócz tego mata do ćwiczenie wielkości 5x10mfirme mam od ok. 4miesiecyno i jak narazie za dobrze nie idzie prosiłbym o pomoc zwiazana z pomysłami co można byłoby zrobić jeszcze w moim biznesie aby uzyskać dodatkowe pieniądze dodam że nie posiadam wiele wkładu Pozdrawiam i z góry dziekuje wszystkim za pomoc

denver666 17.06.2010 *.chello089078167237.chello.pl

37
Wybrałęś/wybrałeś, chyba ciężki rodzaj działalności. U mnie na osiedlu są dwie salki i raczej kokosów nie robią. Ludzie nie chcą ćwiczyć, karnety jak na Polskie warunki drogie. Ja korzystałem tylko z siłowni jak mieliśmy umowę z jakąś firmą i miałem kartnę miesięczną a mogłem korzystać i z siłowni, basenu i innych rzeczy. Być może taka współpraca pozwoli Ci nieco zwiększyć dochód.

tomtom 01.12.2017 *.host86.stimo.net

48

Współpraca, reklama itp. Musisz próbować bo samo się nic nie zdziała :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.