Forum: Ajent Żabki - warto? - art. spożywcze i przemysłowe 131

Były ajent 15.07.2019 *.194.49.105.250.wave.com.pl

1
Przestrzegam wszystkich frajerów przed podpisywaniem umowy z Żabką,to mafia,która poprzez system komputerowy okrada Ajentów z pieniędzy(z codziennych utargów,im mniejsze utargi,tym większe długi).Przy zamykaniu sklepu,robią to samo,zadłużając ajentów,na ile się da( zdalne grzebanie w systemie komputerowym sklepu).Wszystkie moje koleżanki,które w moim pobliżu miały Żabki,też popłynęły przez tę mafię w długi.Partnerzy,którzy mieli wspierać i pomagać ,zastraszali Ajentów,bo to mafia.Mój kolega,który otworzył Fresha,z powodu długów i od stresu ,dostał zawału i zmarł.Dziwę się ,ze rząd widząc co się dzieje,ile ludzi jest oszukiwanych i zadłużanych, ,nic z tym nie robi,pewnie musiano im dać duże łapówki.Cały zarząd Żabki pod mur i kula w łeb,albo na ciężkie galery na Sybir,za gnojenie i okradanie uczciwych ,ciężko pracujących po 23 godziny na dobę Ajentów wraz z rodzinami.

janek198 29.07.2019 *.user-5-173-8-54.play-internet.pl

3
Ja także słyszałem same negatywne opinie na temat prowadzenia tego sklepu.

Klaudio Gorski 11.08.2019 *.ip-31-0-123-139.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

1
Do Robert Aleksander Mielczyk…. czytam twoje komentarze i gubisz się we własnych kłamstwach. 29.03.2019 r. piszesz, ze chciales mieć wlasny biznes to wzioles Zabke i prowadzisz ja od 3 miesięcy! Nastepnie 24.04.2019 r. czyli raptem po miesiącu piszesz ze prowadzisz sklep od kilku lat!!! No to jak naprawdę jest to z toba? Czy czasem twoja opinia nie jest klamliwa? A jeśli tak to która?

Franczyzobiorca123 23.02.2021 *.christabel.static.korbank.pl

1
Witajcie ! Jak zostać franczyzobiorcą Żabki ? Zanim podejmiesz decyzję warto wiedzieć co konkretnie co nas czeka. Wszędzie opisywane są poszczególne zagadnienia nie zawsze mające odniesienie do rzeczywistości. Trzeba wiedzieć, że można popełnić sporo błędów, które będą fatalne w skutkach. Świadomość tego co nas czeka jest moim zdaniem kluczowa dlatego zapraszam do materiału, który dla Was przygotowałem. mkorzewa.myvod.io Pozdrawiam Franczyzobiorca

Milena Majewska 13.07.2021 *.111.103.220.88.bartsat.pl

2
Nie wchodzcie w ten biznes to szaleństwo. Zatrudnilam sie w zabce na poczatku jako pracownik po kilku dniach szef zaproponowal mi bycie wlascicielem - franczyzobiorca sklepu kiedy zapytalam na czym to polega powiedzial tak pieknie I kolorowo ze bede miala swoj sklep biznes ze bede zarabiac ze niby oprucz wyplaty utarg sklepowy I sejfu bedzie dla mnie ze sama bede sobie szefem super zgodzilam sie zapisal mnie na szkolenie ktore odbylo sie I wtedy zaczelo sie pod gorke okazalo sie ze mam zaplacic 5000 tys zloty to wklad wlasny gdzie mialo byc bez zadnego placenia bo praciwalam w zabce ktora mialam przejac no ale trudno zalezalo mi na sklepie wiec zaplacilam no I wtedy byl problem ktory do tej pory mnie przesladuje umowa podpisala tak maly druk ktorego nie dalo sie w ogole zauwarzyc , utargi ze sklepu nie starczaja na oplaty a tym bardziej na pracownikow a mam 3 dokladam z wlasnej kieszeni do tego biznesu jesli mozna to w ogole nazwac biznesem I nie dostaje obiecanej pensi 5000 tys zl tylko 1200 zl I co to kurwa ma byc wiecej juz sie zarabia jako pracownik w innych sklepach dotego jestem marionetka calej firmy codziennie przychodzi menadzer ktory kaze zamawiac towar ktory mam na sklepie I pelno w magazynie szczegolnie chlodni bo musze a potem to sie marnuje I za to place ja ich to nie obchodzi a jak sie raz sprzeciwstawilam to na drugi dzien mialam rozmowe dyscyplinijaca a najgorsze jest to ze mialam dlug w skarbiwce coraz wiekszy I nie wiedzialam skad wiec postanowilam ze chce inna ksiegowa ale firma zabronila mi powiedzieli ze mam dostosowac sie do nich a nie oni do mnie jeszcze bezczelnie uslyszam masz robic co kazemy twoje zdanie sie nie liczy postanowilam zrezygniwac z tego sklepu sprzedalam towar spowrotem do zabki I co gowno zostalam z dlugiem na 400 tys zloty I kurwa za co niby codziennie charowalam od 6 do 23 z pracownicami wszystko bylo tip top a tu kurwa taki dlug ludzie uciekajcie od tego biznesu bo skonczycie z reka w nocniku

Milena Majewska 13.07.2021 *.111.103.220.88.bartsat.pl

2
Jesli wejdziesz w ten biznes to powodzenia do konca zycia ci zycze z zabka na karku I dlugami jesli jestes takim jeleniem jakiego szukaja to droga wolna idioto

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.