Forum: Abra - nowy system franczyzowy 1459

doomin 25.11.2010 *.160.83.42.133

30

Witam wszystkich Forumowiczów,

Czy ktoś z Państwa dysponuje informacjami w zakresie systemu franczyzowego wprowadzanego obecnie przez sieć Abra?

Jakie są Państwa opinie na temat produktów oferowanych przez ww. sklepy meblowe oraz obsługi Klienta?

System franczyzowy jest teoretycznie rozwijany juz od 6 miesięcy - wówczas pojawily się pierwsze informacje dotyczące "ekspansji" marki na terenie Polski, jednakże do tej pory (z dostępnych mi informacji) nie powstał nawet pierwszy, pilotażowy sklep franczyzowy sieci Abra.

 Pozdrawiam

ABRA S.A. 21.01.2011 *.nat.abra.krakow.pl

1

Witam,

Chętnie udzielę więcej informacji na temat systemu ABRA sklepy meblowe oraz przyczyn wspomnianej przez Pana sytuacji. Proszę o bezpośredni kontakt - 691-450-478, dplaczynska@abra.krakow.pl.

Pozdrawiam,

Dorota Placzyńska 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.