Forum: Biuro podatkowe 1475

kartel 12.04.2011 *.34-180-78-94.net.stream.pl

1
Witam wiarygodnej firmy która pomogła by mi w zakresie doradztwa podatkowego sprawa jest dość pilna gdyż związana jest z rozliczeniami pitów, moglibyście polecić mi jakieś sprawne biuro?

derreck 28.04.2011 *.host243.router1.tygrys.net

1
Za coś takiego powinno się zabierać jak najszybciej ale mogę polecić Tobie firmę http://adacta.com.pl jeszcze trochę czasu zostało więc sądzę, że powinni Tobie bezproblemowo pomóc.

Twoj_biz_pl 18.05.2011 *.adne134.neoplus.adsl.tpnet.pl

14
Z doświadzcenia wiem,że takie sprawy trzeba złatwiac dużo wcześniej.. Każdy z ans ma swoje sprawdzone biuro,więc każda opinia może być inna. Ale podejmij współprace jak najszybciej,to naprawde duże ułatwienie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.