Forum: Czy ktoś współpracuje z Północ Nieruchomości? - nieruchomości 16

Korczak 22.11.2014 *.89.229.36.189

33

Co do wynajmu biur i ogólnie rynku nieruchomości ukierunkowanego na biznes poczytaj sobie o Partner Capital - jedna z solidniejszych firm na rynku Polskim przynajmniej, ale wiadomo, że w przypadku nieruchomości sporo zależy od czasu i miejsca. NIe zawsze firma dysponuje odpowiednim lokum w danym czasie.

Północ 02.03.2015 *.iec90.internetdsl.tpnet.pl

3

Witam

Szanowni Państwo, z uwagi na zmianę warunków od 01.01.2015r. przystąpienia do sieci Północ Nieruchomości, zapraszam osoby zainteresowane do zadawania pytań. Jestem pracownikiem Północ Nieruchomości i chetnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości z Państwa strony.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.