Forum o artykule: Skuteczna i tania reklama małej firmy 1475

Monika Kowalczyk 16.09.2016 *.87-204-22-222.quest-net.pl

1

polecam wam firmę fabryka reklamy, bardzo profesjonalne podejście do klienta indywidualne rozpatrywanie każdego zamówienia.

Patryk20 16.09.2016 *.static.kpn.net

1

Witam chciałem założyć nowy temat przed chwilą trochę się rozpisalem i nie widzę gp nigdzie :/ czy przepadł?

MarFur 26.09.2016 *.c242-6.icpnet.pl

9

Ja zwróciłam się do firmy zewnętrznej. Widoczni zajmuja się pozycjonowaniem mojej strony, dbają o treść. Jestem mega zdowolona

Pusca Laura 26.09.2016 *.secured-by.zenmate.com

3

Szukasz firmy renomowanej i akredytowanych kredytu prywatnego, który daje szansę pożyczek czas życia. Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów w bardzo szybki i łatwy sposób Czy zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Szukaj nie więcej, jak tu jesteśmy, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Chcę używać tego medium poinformować, że świadczymy rzetelną i beneficjenta pomocy, a my chętnie oferują pożyczki. Więc napisz do nas dzisiaj na: (fernandohenrietta@gmail.com), aby zastosować się do kredytu.

Marek39 05.10.2016 *.89-68-182-113.dynamic.chello.pl

29

Nie zawsze to się sprawdza. Ja mam np karty lojalnościowe do kilku sieci stacji benzynowych i wcale nie czuję się jakoś szczególnie związany z jedną firmą.

beaszyd 18.10.2016 *.212.191.4.215

7

Tak naprawdę nie ma reklamy, która byłaby w miarę tania. Bo jakakolwiek zewnętrzna wymaga np. opłaty za wynajem miejsca, wydruk, papier itd., w internecie to płaci się za rezultaty pod koniec miesiąca albo od razu wyznacza określoną kwotę, jaką się przeznaczy na kilka działań.

Dlatego nie robić niczego na oślep, podjąć decyzję, na jakich formach najbardziej się skupić i gdzie ulokować najwięcej pieniędzy - bo trochę ich pochłoną, ale z czasem się zwrócą z nawiązką, jak zdobędziemy dzięki nim nowych klientów.

Myślę, że ludzi najbardziej przyciągają trochę niepoważne hasła, gry słów i rzucające się w oczy grafiki. Jeśli połączy się to wszystko, sukces murowany.

lolek100 22.10.2016 *.89-70-28-97.dynamic.chello.pl

146

Reklama powinna być odpowiednio dobrana w zależności od branży w jakiej obraca się Twoja firma. Ale są pewne uniwersalne sposoby na pozyskiwanie klientów w wielu branżach, chodzi o kreowanie pozytywnego wzierunku firmy przez pozykiwanie różnych certyfikatów. Wg mnie dobrze wyglądą ogólnopolski certyfikat Uczciwy Przedsiębiorca, bo buduje zaufanie i podkreśla rzetelność i jakoś działań firmy. Proces weryfikacyjny nie jest długi, a benefity z wykupienia pakietu wysokie :)

Kamila Nowacka 31.10.2016 *.apn-31-0-65-51.dynamic.gprs.plus.pl

5

Kubki papierowe z nadrukiem to nowoczesna reklama i świetne rozwiązanie, dla wszystkich którzy chcą się wyróżniać z tłumu (rainbowcups.eu/pl/)

Kamila Nowacka 31.10.2016 *.apn-31-0-65-51.dynamic.gprs.plus.pl

5

Kubki papierowe z nadrukiem to nowoczesna reklama i świetne rozwiązanie, dla wszystkichktórzy chcą się wyróżniać z tłumu (rainbowcups.eu/pl/).

dannyboi 07.11.2016 *.212.191.4.215

9

Według mnie nie ma takiej formy reklamy, która w ogóle nie generowałaby kosztów i to wszystko zależy, co rozumiemy pod pojęciem "tania", jaki budżet jesteśmy w stanie przeznaczyć na promowanie swojej firmy. Nie ma się co rzucać na wszystkie popularne formy reklamy, tylko wybrać na początek kilka kanałów, na których trzeba będzie się skupić w najbliższych miesiącach, aby poprawić widoczność firmy w realnym świecie jak i wirtualnym. Bo moim zdaniem tylko kompleksowe działania w nurtach tradycyjnych (ulotki, gadżety) jak i nowoczesnych (pozycjonowanie, social media) dają wymierne korzyści i istnieje szansa, że dojrzy nas więcej osób w różnym wieku.

Kinga Mucha 01.12.2016 *.dynamic-78-8-70-77.ssp.dialog.net.pl

2

Skuteczna reklama to z pewnoscią reklama w iternecie.

Obecnie Klienci szukają usług i produktów głównie w sieci.

Pojawiła się bardzo fajna opcja zakupu reklamy w sklepie internetowym.

Nieporównywalnie nizsza cena niż w katalogach firmowych, a grupa odbiorcow dużo szersza.

Polcema www.reklamowysklepinternetowy.pl

Ewentualnie ich www.reklamazfly.pl - tam można dużo poczytać na ich temat

Pozdrawiam

Patrycja Jedral 20.12.2016 *.apn-95-40-6-241.dynamic.gprs.plus.pl

1

Mała firma ma zazwyczaj ograniczony budżet na reklamę. Ja znalazłam sporo inspiracji na targach reklamowych. 15 lutego też jadę na RemaDays w Wawie, zamierzam poszukać ciekawych gadżetów i ofert na foldery reklamowe. Ma być jeszcze więcej wystawców, więc myślę, że warto się wybrać. A do tego słyszałam, że organizują kilka fajnych konkursów.

Piotr33 22.12.2016 *.apn-77-112-25-228.dynamic.gprs.plus.pl

1

Z zakresu reklamy w internecie warto zaufać profesjonalistom. Ja takich znalałzem w strategon.pl dobrze mi się z nimi współpracuje. Polecam

Kamila Wojciechowska 14.01.2017 *.dynamic-78-8-101-79.ssp.dialog.net.pl

14
Reklama w lokalnej prasie kochani. Od siebie mogę polecić 1 książkę, dzięki której już realizuję się biznesowo. "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Naprawdę warto przeczytać i zacząć działać.

Paweł Maleck 20.02.2017 *.093105048106.krosno.vectranet.pl

1

Fajną i niedrogą formą reklamy, moim zdaniem, są karty - stałego klienta czy rabatowe. Wiadomo, klient który dobrze kojarzy nasze logo chętniej do nas wróci. W moim przypadku działa to bez zarzutu. Myślę, że to też zasługa wykonawców moich kart, a mianowicie firmy Cardon. Świetnie zrobili mi te karty, pomogli je zaprojektować i wykonali tak jak należy. Z pewnością kolejną partię kart też u nich zamówię.

Sweet 20.02.2017 *.185.112.181.108

12

Internetowa jest chyba najlepsze w kwestii efektywności w stosunku do nakładów, ale nie to wszsytko nie jest takie proste. FB np. daje możliwość bardzo precyzyjnego dobrania do grupy docelowej.

Małgorzata Garncarz 27.02.2017 *.user-31-172-180-219.va-router.com.pl

1

U mnie karty stalego klienta to rowniez strzal w dziesiatke :) Nie kosztuje to prawie w cale, a wiem, ze robi to pozytywne wrazenie na klientkach :) Mam tez u siebie karty podarunkowe, ktore rowniez uwazam za bardzo dobra reklame firmy. Oczywiscie karty zrobili mi Cardon, bo sa to najlepsi specjalisci od tego typu rzeczy :)

Anulka 19.05.2017 *.c101-147-070-080.dynamic.bjare.net

1

Dobrym sposobem reklamowym jest dołączanie różnych pożytecznych dodatków, albo też innowacyjne rozwiązania, coś czego jeszcze nikt nie wymyślił, albo coś czym konkurencja nie dysponuje. Takie rozwiązanie zastosowała firma na www.galeriabalustrad.pl.

tomtom 05.06.2017 *.host86.stimo.net

48

Zależy jaka to firma i jaki jest zakres jej działania, jakich odbiorców szukasz.. Ale ja bym celował w reklamę w internecie :)

centurion45 07.07.2017 *.87-205-1-225.static.ip.netia.com.pl

1

Wydaje mi się, że podstawą jest dobrze zrobiona strona internetowa. Ze swojej strony mogę polecić firmę, która mi pomagała e-hermer.pl. Zyskałam sporo nowych klientów od kiedy zbudowali mi stronkę

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.