Forum: franczyza na sprzedaż 1475

aksel 24.02.2012 *.194.181.132.218

5

Witam, mam do sprzedania nowo stworzoną, kompletną franczyzę (know-how, znak towarowy, umowy) w branży gastronomicznej; obecnie funkcjonuje jedna placówka w ramach sieci; duże szanse rozwoju; niestety brak mi czasu na zajęcie się rozwijaniem tej sieci.

jarolakers78 24.02.2012 *.ip-93-154-197-145.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

102

Witam,

jak to franczyza, skoro ma jeden punkt, jakie to know-how skoro stworzone na bazie wiedzy działania jednej placówki. I jaka to w końcu sieć - z jednym punktem? Przepraszam, że się czepiam, ale mam wrażenie, że w Polsce tworzy się systemy franczyzowe zupełnie odwrotnie niż to mieć miejsce powinno. Chciałbym aby mnie dobrze zrozumiano, nie oceniam rentowności i działania tego jednego punktu ale, nie ma tu mowy o jakiejkolwiek sprawdzonej koncepcji.

Pozdrawiam

aksel 24.02.2012 *.194.181.132.218

5

sprawdzona koncepcja to pojęcie względne. Know how wcale nie musi być stworzone na bazie jednej placówki; w tym przypadku to połączenie wiedzy i doświadczenia kilku firm. Jedna placówka franczyzowa to lokal pokazowy, niejako prototyp wszyskiego, na którym cała koncepcja była testowana przez 2 lata.

Ron 31.03.2012 *.89-76-167-227.dynamic.chello.pl

6

Jak widzę, polowanie na frajerów trwa w najlepsze,...

MaX 02.04.2012 *.213-238-70-176.adsl.inetia.pl

6

poproszę o więcej szczegółów na e-maila maxzysk@o2.pl

GAJA 03.04.2012 *.46.205.7.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

15

Pan aksel nie słucha doświadczonych i ma własna politykę która nie sprawdziła sie przez dwa lata...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.