Forum: Inwestor/wspólnik - firma produkująca ogrodzenia 1459

krzysiek 04.06.2012 *.user-31-174-41-213.play-internet.pl

1

witam od niedawna jestem \\\"małym\\\" producentem siatki ogrodzeniowej firmy jednoosobowej i chciałbym rozszezyc działalnosc w strone obróbki metali tz toczenie ,frezowanie,oraz metaloplastyka na zimno lecz z braku srodków na ta inwestycję szukam inwestora wspólnika który wspomoże i chciałby wejśc w ten interes.Mieszkam na dolnymśląsku dokladnie Jelcz-laskowice w okolicy jest dużo firm ktore zlecaja prace własnie na takie maszyny wiecej na e-mail wikmetal@vp.pl liczę na odpowiedz,podpowiedz

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.